USD28.2033

Як в Росії радіють інфляції або Чого очікувати українцям від Порошенка

Як в Росії радіють інфляції або Чого очікувати українцям від Порошенка

Чи ви знали, що в Росії радіють інфляції? А воно так.  Якось переглядаючи відомий канал РБК (до речі, одноіменний сайт має і українську редакцію, яку я тут теж час від часу читаю), почула, як ведучі висловлювали побоювання у зв'язку з тим, що в Росії зупиняється інфляція. Далі послідували пояснення населенню від експертів, чому припинення інфляції – це погано.

Після анонсу думала. що вони почнуть плести щось на макроекономічні теми “не для середніх умів”. Виявилося все набагато простішим: експерти були прості, як 3 рублі в помийці і чесно зізналися, що інфляція не повинна зупинятися тому, що вона дозволяє постійно підвищувати споживчі ціни. А без постійного зростання цін нема “зростання економіки” по-російськи! 

Саме тому керівництво економічного блоку в російському уряді намагатиметься зробити все можливе, щоби повернути темпи інфляції до попередніх показників. 

Тобто було щиро визнано, що Росія на даному етапі історичного розвитку становить собою просто фінансову піраміду. Піраміда стоїть доти, доки низовий шар новачків платить внески. Щойно внески припиняються та нових учасників не стає, вона падає. Саме так функціонує економіка Росії зараз.

Це величезна фінансова бульбашка, яка давно б вже луснула, але з неї “стравлюють тиск” якимись фінансовими операціями за кордоном (кредити з ідіотськими відсотками, офшори олігархів, різні експортні операції невигідні по суті тощо), і таким чином не дають рублю обнулитися до рівня фантика.

Читайте также:

Канал, де стрибає дружина Порошенка, відхрещується від кіно про антикорупціонерів-грантоїдів, – Шабунін

Взагалі керівництво Росії біжить замкненим колом: підживлюючи інфляцію, вони з одного боку наживаються, з другого – ставлять економіку під дедалі більшу загрозу. Випуск нових банкнот з сумнозвісними зображеннями, операції з якими заборонив НБУ, є яскравим прикладом того, як керівництво Росії використовує будь-який привід для того, щоби ввімкнути друкарський верстат та наростити грошову масу для подальшого зростання інфляції. Звісно, вони поки не зізнаються в тому, що нарощують масу в такі способи, але виправдання інфляції експертами прямо вказує на те, що так воно і відбувається радше за все. 

В Україні інфляцію поки не схвалюють, принаймні на людях соромляться видавати ще й такі тупі виправдання. 

Але всім, хто думає, що Путін навів у Росії якийсь там порядок, що в нього тиша та гладь, пора зрозуміти одне.

Читайте также:

Не устоял под огнем минометов: подробности смерти бойца, которого оплакивает Украина

“Стабільність” по-путінськи – це стабільне зростання цін (саме це, нагадую, стоїть на меті тамтешнього уряду), зростання поборів з населення та незмінність владної верхівки. 

Як видно з політики останніх 4 років, коли ми тут живемо під орудою Порошенка та його прісних, наша влада мріє про таку самі “стабільність” та навіть здійснила для цього низку кроків, які нам видають за намагання очистити банківську систему, здобути енергетичну незалежність, підвищити енергоефективність тощо, залежно від галузі.

Насправді ж ідеться нам також про просте тотальне підвищення вартості життя, тотальне та ПОСТІЙНЕ підвищення цін, бо мафія збільшує інфляцію та втрачає на цьому, а потім новим витком інфляції компенсує свої втрати та додатково наживається на “керованому хаосі”. Як підтвердження згадайте суму, яку Порошенко нахабно вказав у своїй декларації як зароблену в період найбільшої інфляції. 

І найголовніше: в Росії ВСІ ціни зараз вищі від наших у 2 – 3 рази. Тому, жодного сумніву, нам є, куди зростати в цьому сенсі. Якби не Євросоюз зі своїми вимогами та відносна (порівняно з Росією) відкритість України, ми б давно вилетіли в трубу, тому що Україна дуже маленька, і “пропити” таку державу можна за 3 роки, що довів Янукович. 

Росію ж не могли пропити 300 років з гаком, але тепер, здається, її теж скоро проп'ють. Розмах дій тамбовського ОЗУ залишає в цьому мало сумнівів.


І да, забула майже найважливіше: названу експертами причину зупинки інфляції! Увага, сальДо-мортале: НАСЕЛЕННЯ НЕ ВИТРИМУЄ ЗРОСТАННЯ ЦІН! 

Тобто фінансові ресурси населення вже близькі до того, щоб бути вичерпаними! 

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт

Второй день Мюнхена: партнеры Украины озвучили противоположные мнения

Российский госбанк закроет большинство отделений в Украине

Мерзкий сюрприз: известный супермаркет предлагает фасоль с “противной” добавкой

Сварилась: загадочная смерть женщины всколыхнула всю страну

Сами не можем, Франция поможет: кто решит проблему киевского мусора

Загадочное исчезновение военного поставило на уши весь Донбасс

Зачем вам это: полякам пришлось нелепо оправдаться за “антибандеровский” закон

Дешевая разводка Кремля снова сработала

Это возможно: топ способов сэкономить на коммуналке

Почему НАБУ “валит” дела против старой власти?

Рогатый побег из Шоушенка: корова нырнула в озеро, чтобы спастись от забоя

Шансы равны нулю: почему сорвалась и не состоится втреча “нормандской четверки”

Порошенкові в Мюнхені схоже влаштували демарш

Это вас удивит: стало известно, кто тормозит поиски пришельцев

“Нормандская встреча” на грани срыва: названа причина

В случае большого шухера, Запад первый сдаст Порошенко – правозащитник

Просто спросить – плохая идея: пациентка избила врача из-за очереди

Янукович продал Путину не только евроинтеграцию Украины, но и Крым – журналист

Радость каждому кило: экс-анорексичка учит мир любить свои складочки, фото

Украинский министр расстроил президента Польши