USD28.2033

Які меблі обрати – серійні чи індивідуальні?

Вміти виробляти меблі та виробляти їх – це питання зовсім не тотожні. І повальну виробничу неспроможність наших виробників можна пояснити кількома факторами. В країні існує виробництво всім відомих “гаражників” – тобто, кустарне, яке, в кращому варіанті свого розвитку, трансформувалось у своєму розвитку до масштабів фабрик, але технологічно залишилось на тому самому рівні, навіть якщо це велика фабрика.

На українському ринку меблеві компанії дуже рідко ділять свою цільову аудиторію на сегменти. Вони намагаються охопити всі ніші – і серійних меблів, і індивідуальних. Практично кожен великий виробник пропонує сьогодні меблі на замовлення – наприклад, меблі на замовлення від «Лісма».

Великий виробник вважає, що у кустаря продукція дешевша, обгрунтовуючи це тим, що у першого всі функції виконує одна людина – і оббивальника, і столяра, і технолога. На Заході ж жодний виробник не виготовить продукцію дешевше за високотехнологічні фабрики. Але ж і перевага великих виробництв у тому, що тут, за умови розподілу праці та правильній організації виробничого процесу, можна виготовляти більше. Тому великі фабрики мають можливість (технологічно та економічно) для них це навіть більш оптимально) виготовляти серійні уніфіковані вироби. Хоча так звані “гаражники” можуть виготовляти меблі під індивідуальне замовлення та індивідуальний розмір. Такі підприємці вже встигли зайняти свій сегмент у Польщі.

Читайте также:

Аллергия, боль и давление: отравленный Крым задыхается после новой “атаки”

На українських серійних фабриках упор робиться на економ-клас. Тут можна придбати серійні меблі досить високої якості та стандартизованого дизайну, які час від часу оновлюють. З приблизним асортиментом можна ознайомитись у їхніх інтернет-магазинах – наприклад, https://www.lisma.com.ua/product-category/stilci/. Вони пропонують лінійки диванів, стільців, ліжок. Ті ж, хто виробляє дорогу продукцію – беруть приклад з італійців та орієнтуються виключно на вишуканий дизайн, а не на собівартість. Великі українські компанії, що працюють на індивідуальні замовлення – орієнтуються на високий ціновий сегмент, тому що робити, наприклад, стільці на замовлення, для них економічно не обгрунтовано.

Читайте также:

Разруха, мучения и тотальное невезение: чего нужно остерегаться в 2019 каждому знаку Зодиака

Якщо ж ви обираєте меблі для себе, і стоїте перед вибором, яку модель придбати – перевірену серію чи індивідуальну модель, що найкраще буде відповідати вашим очікуванням та технічному завданню, виходьте з наших наступних порад:

  • Якщо ви обираєте модульні меблі – можна обрати серію, оскільки кухні чи вітальні, зазвичай, складаються із окремих модулів – це справжній конструктор, елементи якого ви можете підібрати на власний смак та відповідно до параметрів приміщення.
  • Обираючи індивідуальні меблі, виготовлені великими виробниками в одному примірнику – готуйтесь викласти за таке задоволення чималі гроші.
  • Якщо ви хочете придбати виріб за індивідуальним шаблоном – перш, ніж звертатись до першого ліпшого майстра, подивіться, що пропонують серійні виробники. Можливо те, що ви шукаєте – вже є у продажу? Якщо ж ні, зверніться за рекомендацією – у профільну асоціацію, до знайомих та друзів, які вже мали подібний досвід. Ринок кустарних меблів в Україні розвинутий, але про якість, нажаль, поки що говорити не доводиться.
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"К сожалению, понятия хороший человек и хороший политик далеко не одно и то же."

© Антон Савин

Генерал СБУ заговорил об убийстве Путина: “Как уничтожение Усамы бен Ладена”

Закон о прекращении “дружбы” с Россией вступил в силу

Зелёные человечки захватили детский лагерь под Одессой: началось

Палата представителей Конгресса США признала Голодомор геноцидом

Аркадий Бабченко стал человеком года по версии Time, реакция бесценна: пойду за пивом что ли

Как украсть миллиард. Откуда в государственных банках образовались 434,5 миллиарда проблемных кредитов

Российские сериалы, ЧМ 2018 и Иосиф Кобзон: Google рассказал всю правду об интересах украинцев

Дорогая дружба с Венесуэлой ради “величия” нищей страны

Перехват по-киевски: копы устроили бешеную погоню за нарушителями, сеть неистовствует

IntelliNews: США сообщили Украине, что в случае агрессии готовы отключить Россию от SWIFT

Сегодня в Украине отмечают День Сухопутных войск Украины 12 декабря: история и традиции праздника

CБУ подтвердила гражданство РФ у родственников Семочко

Сейчас Кремль бесится от бессилия. И опаздывает почти во всем – эксперт

12 декабря: какой сегодня праздник

Чиновник ответил митрополиту, которого не выпустили из Донецка

Колесников: Бойко – недовыдвинутый кандидат

Сегодня в православии день святого мученика Парамона 12 декабря: что нужно сделать

В Оппоблоке заявили о подделке официальных документов партии

Поновлення Насірова – промовисте свідчення провалу судової реформи

Ваши родные могут остаться без подарка, украинцам сообщили тревожные вести