USD28.2033

Які меблі обрати – серійні чи індивідуальні?

Вміти виробляти меблі та виробляти їх – це питання зовсім не тотожні. І повальну виробничу неспроможність наших виробників можна пояснити кількома факторами. В країні існує виробництво всім відомих “гаражників” – тобто, кустарне, яке, в кращому варіанті свого розвитку, трансформувалось у своєму розвитку до масштабів фабрик, але технологічно залишилось на тому самому рівні, навіть якщо це велика фабрика.

На українському ринку меблеві компанії дуже рідко ділять свою цільову аудиторію на сегменти. Вони намагаються охопити всі ніші – і серійних меблів, і індивідуальних. Практично кожен великий виробник пропонує сьогодні меблі на замовлення – наприклад, меблі на замовлення від «Лісма».

Великий виробник вважає, що у кустаря продукція дешевша, обгрунтовуючи це тим, що у першого всі функції виконує одна людина – і оббивальника, і столяра, і технолога. На Заході ж жодний виробник не виготовить продукцію дешевше за високотехнологічні фабрики. Але ж і перевага великих виробництв у тому, що тут, за умови розподілу праці та правильній організації виробничого процесу, можна виготовляти більше. Тому великі фабрики мають можливість (технологічно та економічно) для них це навіть більш оптимально) виготовляти серійні уніфіковані вироби. Хоча так звані “гаражники” можуть виготовляти меблі під індивідуальне замовлення та індивідуальний розмір. Такі підприємці вже встигли зайняти свій сегмент у Польщі.

Читайте также:

Сутки в ООС: путинские прихвостни разошлись не на шутку, есть пострадавшие

На українських серійних фабриках упор робиться на економ-клас. Тут можна придбати серійні меблі досить високої якості та стандартизованого дизайну, які час від часу оновлюють. З приблизним асортиментом можна ознайомитись у їхніх інтернет-магазинах – наприклад, https://www.lisma.com.ua/product-category/stilci/. Вони пропонують лінійки диванів, стільців, ліжок. Ті ж, хто виробляє дорогу продукцію – беруть приклад з італійців та орієнтуються виключно на вишуканий дизайн, а не на собівартість. Великі українські компанії, що працюють на індивідуальні замовлення – орієнтуються на високий ціновий сегмент, тому що робити, наприклад, стільці на замовлення, для них економічно не обгрунтовано.

Читайте также:

Росія втручатиметься у вибори в Україні всіма чотирма лапами – Матвієнко. ВІДЕО

Якщо ж ви обираєте меблі для себе, і стоїте перед вибором, яку модель придбати – перевірену серію чи індивідуальну модель, що найкраще буде відповідати вашим очікуванням та технічному завданню, виходьте з наших наступних порад:

  • Якщо ви обираєте модульні меблі – можна обрати серію, оскільки кухні чи вітальні, зазвичай, складаються із окремих модулів – це справжній конструктор, елементи якого ви можете підібрати на власний смак та відповідно до параметрів приміщення.
  • Обираючи індивідуальні меблі, виготовлені великими виробниками в одному примірнику – готуйтесь викласти за таке задоволення чималі гроші.
  • Якщо ви хочете придбати виріб за індивідуальним шаблоном – перш, ніж звертатись до першого ліпшого майстра, подивіться, що пропонують серійні виробники. Можливо те, що ви шукаєте – вже є у продажу? Якщо ж ні, зверніться за рекомендацією – у профільну асоціацію, до знайомих та друзів, які вже мали подібний досвід. Ринок кустарних меблів в Україні розвинутий, але про якість, нажаль, поки що говорити не доводиться.
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

Симоненко засекли по дороге к Путину: Летит на работу совещаться с руководством

Президент декларирует одно, а по факту делает совсем противоположное – блогер

Критическая ситуация: Россия угрожает Совету Европы, появились первые подробности

В обращении Порошенко к парламенту есть тревожные тенденции – журналист

Волкер сказал Украине хватит: Анатолий Гриценко раскрыл, что будет дальше с санкциями для России

Послання Президента за 30 секунд

Роковой приговор для России: Трамп ужесточил санкции против Кремля

“Таке враження, що слогани прикривають відсутність власного порядку денного” – політолог про Порошенка

Олег Березюк: «Сила в правде»

Игрища продолжаются: Анатолий Гриценко расскрыл истинную причину перестановок в ЦИК

17-летняя Даша Белодед выигрывает золото чемпионата мира

В следующем созыве Верховной Рады будет фракция Аграрной партии Украины

Рада підтримала законопроект про зміни до Конституції щодо курсу до ЄС та НАТО

Скандал с паспортами Венгрии в Закарпатье получил продолжение: Будапешт гневно выступил против Украины

Тесть і теща Артема Ситника проживають в РФ і підтримують “русскій мір”. ФОТО

Во дворе Рады заметили чудо-авто, в котором чуть не разорвали друга Яроша: Что ты на меня вылупился ?

Началось обновление ЦИК, Рада приняла решение, которое повлияет на ход выборов

Чью задницу в Сирии прикрывают российские генералы

Скандал: знаменитая подружка Путина может оказаться сумасшедшей

Гонтареву не остановить: экс-глава НБУ придумала еще одну обдираловку, достанется всем