USD28.2033

Які реформи чекають на Україну у 2018 році

Які реформи чекають на Україну у 2018 році

Останнім часом багато експертів і спостерігачів відзначають згортання реформ в країні, як отже відбувається відкат назад в частині лібералізації, інвестицій, реформування.

У 2018 року навряд чи відбудуться реформи. І це та об'єктивна реальність, в якій країна сьогодні знаходиться. Принаймі, в якій перебуваю я, мої друзі і мої близькі люди, чию думку я поважаю. На жаль, в Україні на якомусь етапі все це зупинилося і почався певний відкат назад. Якісь реформи загальмувалися, якісь рішення були половинчасті.

На даному етапі, з точки зору бізнес-середовища бачимо, що йде спроба зміцнення старих вертикалей. На щастя, всі ці вертикалі побудовані як піраміди з піску, закріплювати нічого, немає на чому і немає за що. І в результаті відчуття, що ми знаходимося в абсолютному болоті. І 2018 рік не принесе як нічого хорошого, так і нічого поганого. Нічого поганого – це вже добре. Тому дуже сподіваюся, що в результаті так чи інакше ми спробуємо виживати, якось рухатися далі, не завдяки, а всупереч.

Наразі одна із тенденцій, що розвиваються – це криптовалюта. Відносно курсу біткоіна не є великим фахівцем. Але складається враження, що біткоіни – це один величезний пузир, який роздувається. Особливість будь-якого пузиря – в певний момент луснути. Тому зараз вся ситуація навколо настільки напружена, біткоін зростає, про нього вже всі говорять. Нещодавно почув розмову двох людей з якогось села під Києвом. Вони говорили: досить доїти корів, давай купувати біткоіни, тому що це найбільший тренд на сьогоднішній день. Будь-тренд має особливість проходити. Тому не можу радити, купувати біткоіни чи ні. Сподіваюся, що наступного року ця тенденція продовжиться і збільшиться. І буде ще більше мільярдерів і мультимільйонерів, які стали ними, самі цього не підозрюючи. Просто вчасно десь щось купили і все.

Читайте также:

Очередной беспредел: оккупанты в Крыму вынесли приговор политзаключенному из Харькова

Ще один тренд наступного року – інтернет-торгівля. На даний момент вільні ніші в цій сфері є. На сьогоднішній день тільки близько 5% вільних ніш освоєно з тих, які існують на Заході. Все інше абсолютно вільно. Абсолютно точно інтернет-торгівля не просто виросте, а вона буде рости семимильними кроками. Подивіться, що сьогодні відбувається в розвинених країнах, наприклад, в США. В результаті розвиток інтернет-магазинів призводить до того, що закриваються офлайнові магазини. Інтернет-магазини в свою чергу відкривають офлайнові магазини. Йде поєднання одного з іншим. Тому, інтернет-торгівля буде зростати, будуть освоюватись нові ніші, нові методи. Сподіваюся, що наступного року все ж таки прийде PayPal.

Читайте также:

Простое тактическое задание: один из «виновников» Иловайского котла нелепо оправдался за трагедию

Нам всім потрібно жити з розумінням того, що світ, на відміну від нашої реальності, рухається вперед. І ясна річ, що рано чи пізно це дійде до нас. Колись я сказав про те, що всі наші реформи так чи інакше все одно відбудуться. Не тому, що цьому сприятиме наш уряд, а тому, що світ на сьогоднішній день сильно глобалізований. Технології дуже сильні в світі. В результаті завдяки їм ці позитивні зміни почнуться і у нас. Технології глобальних компаній сьогодні розвиваються з колосальними темпами в усьому світі. Це призведе до того, що і у нас в результаті корупція теж буде переможена. Вона буде переможена не НАБУ, а вона буде переможена завдяки ось цим глобальним технологіям. Коли вже фактично перевіряти на чесність того чи іншого чиновника буде не ще один чиновник, а це буде робити технологія.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."

Аваков: Наземная агрессия России станет для нее катастрофой

Новинский: вмешательство власти в церковные дела обернулось фарсом

“Помни тех, кто в плену”: сегодня на Майдане поддержат моряков

У власти синдром смертельного больного

Как определить путинского кандидата в президенты Украины?

Послы ЕС дали зеленый свет продлению санкций против России – СМИ

Огромное облако криминальных расследований нависло над Трампом

Парубий пригласил Варфоломея выступить в Верховной Раде

Состоялся съезд Оппозиционного блока

“За решеткой видна деревня”: Сущенко написал из тюрьмы в России

Ляшко вимагає від усіх кандидатів прямі політичні дебати – експерт

Смертоносный астероид, эпидемии и религиозные войны: Нострадамус показал жизнь в 2019 году

После собора: УПЦ МП срочно собрала заседание синода

Взбешенный Охлобыстин набросился на украинцев: “твари продажные, дети сатаны”, священный Томос начал действовать

Путин оказался хоть и сладким пряником для многих европейских деятелей, но слишком упоротым, а потому – опасным

Беспилотник ОБСЕ заснял военное преступление путинских боевиков: перемирием и не пахнет

Военные ВСУ отправились в Косово на фоне напряжения на Балканах

За 5 лет несправедливость и бесчеловечность прикрыли понятием законности

День святой Варвары 17 декабря: чего категорически нельзя делать

Погиб украинский воин, трое детей остались без отца: “Он боролся с коварным врагом до последних секунд жизни”