USD28.2033

Ярослав Москаленко кидає виклик Кличко. Київської агломерації не буде?

Ярослав Москаленко кидає виклик Кличко. Київської агломерації не буде?

21 грудня 2017 року Київрада прийняла рішення “Про ініціювання створення місцевої асоціації «Київська агломерація»” та направила місцевим радам прилеглих до міста Києва сіл, звернення Київської міської ради щодо ініціювання створення Київської агломерації.

Проект по агломерації був задуманий саме для задоволення зростаючих політичних амбіцій Віталія Кличка. На думку, голови Київської “Батьківщини” Костянтина Бондарєва: “Київська область – квота Кличка”.

Міський голова Києва Віталій Кличко пропонує створити єдину агломерацію для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів. Про це повідомляє “5 канал”.

“Не лише Києву – мешканцям – потрібні нові під’їзди до столиці. Однак, побудувати їх місто не може, бо це територія області. З іншого боку, навколо Києва йде масова забудова”, – висловив свою “згоду на співпрацю по раді агломерації” В.Кличко.

Але ми бачимо чітку протидію з боку політиків Київщини, зокрема Народного депутата Ярослава Москаленка та підконтрольних йому мерів таким планам.

Так за офіційною інформацією Ірпінської міської ради, на розгляд сесії 29 березня, винесено звернення місцевих депутатів до Верховної ради щодо недопущення прийняття Закону України «Про міські агломерації».

Читайте также:

СБУ: Найденная в Киеве прослушка не имеет отношения к Зеленскому

Враховуючи контрольовану міським мером Карплюком “більшість” – однопартійців “Нові обличчя” та за підтримки партії “Батьківщина” питання, поза всяких сумнівів, буде підтримано. Це ставить під сумнів реалізацію ініціативи “БПП” щодо створення Київської англомерації, основним ідеологом проекту якого є Ігор Кононенко.

Нагадаємо також, що нещодавно стався переворот у Коцюбинському, де було відсторонено селищного голову від “БПП” Ольгу Матюшину, яка в березні цього року провела в селищі Коцюбинське громадські слухання, де більшість жителів 61% висловились “за” приєднання до Києва, а вже через кілька днів, 7 березня, представники партії “Нові обличчя” разом із депутатами від “Батьківщини” незаконним способом, внесли зміни в державний реєстр, замінивши діючого селищного голову.

Читайте также:

Американский военный самолет заметили недалеко от Крыма: “Разбомбить Крымский мост”

Наразі скандал щодо протидії партії “Нові обличчя” демократичному волевиявленню Коцюбинської громади не вщухає.

За “Новими обличчями” та Володимиром Карплюком стоїть більш потужна фігура – Ярослав Москаленко “сірий кардинал Київщини”

Не так давно він доклав зусиль до того, щоб вивести з-під кримінального переслідування команду мерії Ірпеня проти якого на сьогодні відкрито понад 10 кримінальних впроваджень.

Москаленко після призначення Яреми заступником голови партії БПП стрімко втрачає свій вплив на Київщині. За даними ЗМІ він поводить перемовини з “Батьківщиною” щодо співпраці.

Крім суто політичного протиборства різних партій за адмінресурс та гроші в Київському регіоні напередодні парламентських та перзидентських виборів, суттєвий інтерес становлять землі поза межею населених пунктів, так, наприклад, Ірпінський мер має земельні ділянки в Біличанському лісі.

Крім того, варто зазначити, 31 січня 2018 р. Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», яке викликало чималий суспільний резонанс. Тобто, якщо раніше мери розпоряджались виключно землями в межах населених пунктів, зараз вони отримали доступ до земель поза межами міст за умови реєстрації у об’єднані громади.

Отже, весна приносить загострення політичної боротьби на Київщині партії “БПП” на чолі з Ігорем Кононенко та Віталієм Яремою. Враховуючи ситуацію, їм буде вкрай важко забезпечити мобілізацію електоральної підтримки адмінресурсу та коштів перед виборами, що наближаються.

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Полиция Чехии отчиталась о выявленных нелегалах: лидируют украинцы

Коломойский назвал фатальную ошибку Порошенко: «Потому он и выгребал»

Украинские ракеты бьют дальше, мощнее, точнее и разнообразнее

Скандальное видео с «допросом» Яценюка облетело сеть: «Сеня, купи себе петуха»

Чем может обернуться Зеленскому открытое нарушение своего предвыборного обещания?

Зеленский прижал Путина к стенке после трибунала ООН! Это только начало! “Мы очень ждем…”

Партия “Блок Петра Порошенко” переименовалась в “Европейскую солидарность”

Геращенко вонзила нож в спину Порошенко! Такого предательства никто не ожидал! Первые подробности

К Зеленскому срочно едет делегация США! Огромная угроза нависла над Украиной! Новый президент будет…

Несмотря на бравые заявления захватчиков, российская “паспортизация” идет через пень-колоду – Тымчук

Скандал гремит на всю Украину! Экс-соратник Луценко попался на дерзкой афере. Подробности

Проста математика дозволяє змоделювати майбутній склад парламенту

Стало известно, что ждет Порошенко летом: “не отвертится”

Новое ВИДЕО для тех, кто все еще верит, что в Украине идет “гражданская война”

На выставку электрокаров в Киеве привезли “космическую” Tesla

«Уже с первого дня»: всплыла грязная подноготная избирательной кампании в Раду

Люди сих пор живут в реальности, где жизнь человека полностью зависит от настроений власти

Партія “Сила і Честь” наполягає на проведенні виборів у Раду за пропорційною системою із відкритими регіональними списками

Конституционные игры. Кто в реальности не соблюдает Основной Закон

Huawei больше не сможет использовать microSD