USD28.2033

Ярослав Москаленко кидає виклик Кличко. Київської агломерації не буде?

Ярослав Москаленко кидає виклик Кличко. Київської агломерації не буде?

21 грудня 2017 року Київрада прийняла рішення “Про ініціювання створення місцевої асоціації «Київська агломерація»” та направила місцевим радам прилеглих до міста Києва сіл, звернення Київської міської ради щодо ініціювання створення Київської агломерації.

Проект по агломерації був задуманий саме для задоволення зростаючих політичних амбіцій Віталія Кличка. На думку, голови Київської “Батьківщини” Костянтина Бондарєва: “Київська область – квота Кличка”.

Міський голова Києва Віталій Кличко пропонує створити єдину агломерацію для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів. Про це повідомляє “5 канал”.

“Не лише Києву – мешканцям – потрібні нові під’їзди до столиці. Однак, побудувати їх місто не може, бо це територія області. З іншого боку, навколо Києва йде масова забудова”, – висловив свою “згоду на співпрацю по раді агломерації” В.Кличко.

Але ми бачимо чітку протидію з боку політиків Київщини, зокрема Народного депутата Ярослава Москаленка та підконтрольних йому мерів таким планам.

Так за офіційною інформацією Ірпінської міської ради, на розгляд сесії 29 березня, винесено звернення місцевих депутатів до Верховної ради щодо недопущення прийняття Закону України «Про міські агломерації».

Читайте также:

“Циники и убийцы”: Геращенко ответила АП РФ по Сенцову

Враховуючи контрольовану міським мером Карплюком “більшість” – однопартійців “Нові обличчя” та за підтримки партії “Батьківщина” питання, поза всяких сумнівів, буде підтримано. Це ставить під сумнів реалізацію ініціативи “БПП” щодо створення Київської англомерації, основним ідеологом проекту якого є Ігор Кононенко.

Нагадаємо також, що нещодавно стався переворот у Коцюбинському, де було відсторонено селищного голову від “БПП” Ольгу Матюшину, яка в березні цього року провела в селищі Коцюбинське громадські слухання, де більшість жителів 61% висловились “за” приєднання до Києва, а вже через кілька днів, 7 березня, представники партії “Нові обличчя” разом із депутатами від “Батьківщини” незаконним способом, внесли зміни в державний реєстр, замінивши діючого селищного голову.

Читайте также:

В Киевсовете самораспустилась вторая по величине фракция

Наразі скандал щодо протидії партії “Нові обличчя” демократичному волевиявленню Коцюбинської громади не вщухає.

За “Новими обличчями” та Володимиром Карплюком стоїть більш потужна фігура – Ярослав Москаленко “сірий кардинал Київщини”

Не так давно він доклав зусиль до того, щоб вивести з-під кримінального переслідування команду мерії Ірпеня проти якого на сьогодні відкрито понад 10 кримінальних впроваджень.

Москаленко після призначення Яреми заступником голови партії БПП стрімко втрачає свій вплив на Київщині. За даними ЗМІ він поводить перемовини з “Батьківщиною” щодо співпраці.

Крім суто політичного протиборства різних партій за адмінресурс та гроші в Київському регіоні напередодні парламентських та перзидентських виборів, суттєвий інтерес становлять землі поза межею населених пунктів, так, наприклад, Ірпінський мер має земельні ділянки в Біличанському лісі.

Крім того, варто зазначити, 31 січня 2018 р. Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», яке викликало чималий суспільний резонанс. Тобто, якщо раніше мери розпоряджались виключно землями в межах населених пунктів, зараз вони отримали доступ до земель поза межами міст за умови реєстрації у об’єднані громади.

Отже, весна приносить загострення політичної боротьби на Київщині партії “БПП” на чолі з Ігорем Кононенко та Віталієм Яремою. Враховуючи ситуацію, їм буде вкрай важко забезпечити мобілізацію електоральної підтримки адмінресурсу та коштів перед виборами, що наближаються.

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"К сожалению, понятия хороший человек и хороший политик далеко не одно и то же."

© Антон Савин

В РФ к раненому моряку пытались подослать фальшивого адвоката

Ситуация с Насировым показала чудовищный конфликт между БПП и “Народным фронтом” – Небоженко

Укрзализныця пустит дополнительные праздничные поезда: куда и когда

Шулипа: Отрицание правового и мирового значения Будапештского меморандума – это фактическое соучастие в преступлении против Украины

Путин послал к украинской границе смертоносное оружие и тысячи наемников: опубликована карта

Меркель: Германия поддерживает ужесточение санкций против России

Круговорот российских денег в марионеточной Абхазии

Укрпочта оставит украинцев без новогодних подарков

Восстановление Насирова в должности: появилась реакция США

Волох: Немало трезвых людей ещё в период, когда Насирова задерживали, отмечали, что дело против него очень слабое

Филарета могут подло предать, и Путин здесь ни при чем

Ни одного закона: КИУ назвала самого неэффективного депутата

Нынешняя власть делает ставку на истерию и ненависть – Речинский

Самый магический день года – 12.12: как выйти замуж, получить повышение и еще много полезного

Конгрес США одностайно визнав Голодомор геноцидом українців

В Украине запретили вакцину от опаснейшей болезни

Военное положение: ОБСЕ сообщила о ситуации на границе с РФ

Радник Президента зробив візит Патріарху Київському Філарету

Спасибо ФСБ, спасибо Путину: украинский коп-предатель показал рожу в российском паспорте

Во Львовской области 2019-й год станет годом Степана Бандеры