NewsOnline24

Українські військові знищили російський тральник «Ковровец»

Фото: українські військові знищили російський тральник «Ковровец» (airbase.ru) Автор: Наталія Юрченко

Українські захисники знищили ще один російський корабель. ЗСУ потопили морський тральник «Ковровец».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Військово-морські сили ЗСУ у Telegram та Генштаб ЗСУ.

«Військово-морськими Силами Збройних сил України знищено морський тральник Ковровець», — йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

ВМС зазначають, що це була операція Сил оборони, і підтверджують, що вдалося знищити морський тральник Чорноморського флоту Росії проєкту 266-М «Ковровец».

Що відомо про цей корабель

«Ковровец» — морський тральник проєкту 266М. Головне його завдання — проведення за тралами кораблів та суден, розвідувального та контрольного тралення, прокладання коридорів у мінних полях, участь у міннуванні тощо.

Цей корабель увійшов до складу радянського флоту у 1974 році, а до 1982 року називався «Курский комсомолец». З 1992 року був переймований на «Наводчик», а вже у 1999-го отримав поточну назву.

«Ковровец» брав участь в операціях в Атлантиці, Перській затоці, патрулював біля берегів Сирії. У 2016-2017 роках тральник включили до складу Середземноморського флоту РФ.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення українські захисники знищили 26 російських кораблів. Також ЗСУ вдалося знищити один підводний човен ворога.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version