NewsOnline24

З початку повномасштабної війни росіяни обстріляли Донеччину майже 15 тисяч разів — Клименко

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час оперативної наради у Донецькій області заявив, що з початку повномасштабної війни російська армія обстріляла регіон майже 15 тисяч разів.

Як передає Укрінформ, про це Клименко повідомив у Телеграмі.

«Працюємо на Донеччині. Провів оперативну нараду з очільником області Вадимом Філашкіним та керівниками регіональних підрозділів системи МВС. Окупанти значно активізували дії на лінії фронту, але наші військові мужньо стримують спроби прориву. Від початку повномасштабної війни росіяни обстріляли регіон майже 15 тисяч разів», — зазначив Клименко.

За його словами, щодня понад 20 слідчих груп поліції фіксують ці злочини. «Білі Янголи» продовжують евакуювати дітей та дорослих з зони бойових дій.

«Під час попереднього відрядження у регіон дав завдання забезпечити ДСНС бронежилетами вищого класу. 260 рятувальників, які служать безпосередньо в прифронтових громадах, вже отримали нові засоби захисту», — зауважив Клименко.

За його словами, попри щоденні обстріли, фахівці міграційної служби та Сервісних центрів МВС продовжують надавати послуги громадянам, враховуючи безпекову ситуацію.

Як повідомляв Укрінформ, Клименко в межах робочої поїздки у Дніпропетровську область відвідав один із медичних закладів, де проходять лікування військові та поліцейські.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version