Загарбники зосереджують військову техніку й озброєння в заборонених місцях

На тимчасово непідконтрольній урядові України території зафіксовані нові факти присутності ворожої техніки й озброєння з порушенням Мінських домовленостей. Про це повідомляє пресцентр Об’єднаних сил

Збройні формування Російської Федерації продовжують грубо порушувати Мінські домовленості, розміщуючи озброєння з порушенням лінії відведення та за межами виділених місць зберігання.

У звіті СММ ОБСЄ від 10 липня оприлюднена інформація, що на непідконтрольній урядові України території зафіксовано озброєння, яке розміщене з порушенням ліній відведення.

5 липня, на основі даних повітряного спостереження, поблизу Міусинська виявлено сім реактивних систем залпового вогню. 7 липня поблизу Кадіївки БПЛА СММ виявив один зенітний ракетний комплекс 9К35 “Стріла-10”. Окрім того, 8 липня спостерігачі Місії зафіксували один танк Т-72, біля Вуглегірська.

Водночас СММ ОБСЄ зафіксувала вороже озброєння, яке розміщене за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння. Так, 5 липня на полігоні поблизу Міусинська виявлено 10 танків, 10 самохідних і 12 буксируваних гаубиць. 8 липня на Луганському напрямку, в Михайлівці, виявлено один танк. 

Водночас на тимчасово окупованій території зафіксовано 18 бойових броньованих машин. Зокрема, 7 липня в житловому районі Кадіївки БПЛА СММ виявив один БТР-80 і чотири МТ-ЛБ. 8 липня приблизно за 2 км від Круглика виявлено 11 БМП-1 і два МТ-ЛБ.

Збройні формування Російської Федерації демонстративно порушують міжнародні домовленості з урегулювання конфлікту, оскільки цілеспрямовано продовжують зосереджувати озброєння та військову техніку в заборонених зазначеними домовленостями місцях.

(Еще нет голосов, оставьте первым)