USD28.2033

Замах на Мосійчука: Кому потрібні теракти в Україні?

Замах на Мосійчука: Кому потрібні теракти в Україні?

Не можна сказати, що за замахи на життя державних діячів э популярними в Україні. Але Мосійчук не був першим політиком, кого намагались убити. Протягом війни на Донбасі число замахів на високопосадовців хоча і зросло, але було одним із найнижчих серед інших антидержавних злочинів. Протягом 2014-2016 років Генпрокуратура зафіксувала 18 справ за статтею 112 Кримінального кодексу. По 6 кожного року.

Вибухнуло не саме авто депутата, а припаркований поруч мопед. Це дещо вибиває з російської версії. Росіяни, як показує досвід з підірваними українськими спецслужбовцями у цьому року, підкладають вибухівку в авто. Тому – або не сам Мосійчук був метою російських «спеців», або – у цьому теракті не російський слід, або – діяли непрофесіонали.

Взагалі треба розібратись чи входить до планів агресорів убивство українських державних діячів (на відміну від спецслужбовців, які ведуть реальну війну проти Росії). У нас немає «месій», недовіра до політиків зашкалює, ніхто із них, на жаль чи на щастя, не може уособлювати об’єднане українське суспільство. Не будемо забувати, що саме дезінтеграція нашої держави – першочергова мета Москви. І фізичне знищення котрогось з політиків якщо і буде, то матиме не прямий, а опосередкований ефект. Поділити суспільство, залякати інших чи звинуватити у «фашизмі».

Читайте также:

Атака Луценка: абсолютна прозорість і мат за три ходи

Цей теракт – це засіб спровокувати/посилити тих, хто виступає за активізацію воєнних дій на Донбасі. І партія, до якої входить Мосійчук, і Народний Фронт, який нібито контролює «Еспресо ТV», базуються на радикальному електораті. І напередодні голосування у другому читанні законопроекту про реінтеграцію окупованих територій – це спроба ще сильніше поляризувати суспільство та не допустити прийняття цього закону в цілому (у якому до речі прямо написано, що РФ – це агресор).

Друге, – кожен теракт, – це виклик правоохоронцям, а тому – спроба спровокувати неадекватні відповіді. Тим більше, Авакова вважають одним з власників «Еспресо ТV», тому – теракт це і особиста провокація для нього. А які можуть бути неадекватні відповіді правоохоронців? Розпочинаючи від тотального переслідування усіх (утвердження поліцейської держави) до введення надзвичайного стану в столиці (до побачення міхо-, юля- чи будь які інші майдани). Або – просто неправомірне застосування сили з боку правоохоронців до будь кого. Не будемо забувати, що під формою вони такі ж самі люди, які теж доведені до стану «очікування терактів» чи очікування пострілу.

Читайте также:

Ставнійчук: Чи розуміють учасники смолоскипової ходи різницю між здоровим націоналізмом і крайнім націоналізмом та фашизмом?

Третє. Мосійчук був на телебаченні, тому – його локацію міг бачити будь хто. Для цього не потрібно бути російський спецагентом. Нещодавно в Житомирщині убили неповнолітню за 500 грн. А у відео, показаним два роки тому генпрокурором, яке ніби то було доказом корупційності Мосійчука, фігурували «трохи» більші суми.

У версії індивідуального замаху є й політична складова – незадоволення Мосійчуком у націонал-патріотичному русі. Опосередковано про це говорить заява нардепа, де можливими виконавцями волі Кремля у замахові на його життя, названа «агентура серед патріотичного середовища».

Четверте. Відбувається подальше системне залякування та дезінтеграція населення. Це ж не перший теракт в Україні. Лише минулого року, за статтею «теракт» Генпрокуратура порушила 1865 справ, а це – на 43% більше, ніж у попередньому 2015 році. Цей вибух – сигнал про те, що незахищеними в Україні є навіть ті, кого охороняють (в теракті загинув охоронець нардепа), навіть перевірка власного авто не убезпечить вас від вибуху (вибухівка може бути закладена у припаркований поруч транспортний засіб). Тому цей теракт – це черговий удар по системі безпеки українця, а відповідно – по його здатності довіряти найдорожче – своє життя – державним структурам. А коли держава не має довіри, то таку країну простіше захопити. Чи ззовні, чи зсередини.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."

Главное за ночь: прощение Зайцевой и стрельба в церкви

Люди попали в беду: сколько украинцев сбежали от войны в Беларусь

У Мюнхені Україна не презентувала нової риторики, цікавої для західних партнерів – журналіст

Сотни жертв: что известного о жесточайшем душегубе Украины

Субсидии по-новому: что изменится для украинцев весной

Весна еще далеко: на Украину надвигается значительное похолодание

Отрава за столом: от чего стоит отказаться за завтраком

Казнить нельзя помиловать: выпущенный по “закону Савченко” уголовник зверски убил девушку

В «ЛНР» определили время перемен, названы конкретные сроки

Водителям на заметку: самые распространенные способы угона автомобилей

В Украине бушует инфекция, в больницы кладут целыми семьями

Жалкое зрелище: “реконструкция” крымского курорта доведет вас до истерики

У Раді хочуть готувати дітей до війни з агресором

Они сыграли ключевую роль: журналистка назвала виновных в аннексии Крыма

10 тысяч солдат: Беларусь готовится отправить миротворцев на Донбасс

Будет хуже: стихия готовит новый удар украинцам

Яков Смолий «предал» гривну, ради миллионов долларов

Готова простить? Пострадавшая в ДТП с Зайцевой девушка дала первое интервью

Марш за майбутнє охопив всю Україну: яскраві кадри протестної хвилі

Есть кем гордиться: Украина завоевала золото на Олимпиаде-2018