Зеленський поспілкувався з новим прем’єр-міністром Великобританії: що обговорювали

Зеленський привітав Стармера з перемогою на виборах / колаж УНІАН, фото x.com/Keir_Starmer, скриншот

Президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном із новим прем’єр-міністром Великої Британії сером Кіром Стармером.

«Радий провести телефонну розмову із сером Кіром Стармером у день призначення його новим Прем’єр-міністром Великої Британії. Привітав його з перемогою на виборах і побажав успішно реалізувати очікування, які британський народ пов’язує з новим урядом», — написав він у своїх соцмережах.

Зеленський подякував Стармеру за запевнення, що підтримка України з боку Великої Британії залишатиметься незмінно принциповою.

Відео дня

«Ми скоординували позиції перед самітом НАТО у Вашингтоні й іншими міжнародними заходами та обговорили продовження двосторонньої співпраці, зокрема підготовку безпрецедентної 100-річної угоди між Україною та Великою Британією», — додав президент.

Призначення Стармера новим прем’єром

Лідер лейбористів Кір Стармер офіційно став прем’єр-міністром Великої Британії після перемоги на парламентських виборах. Про це повідомляє The Guardian. 

«Сьогодні король прийняв на аудієнції високоповажного сера Кіра Стармера і попросив його сформувати нову адміністрацію. Сер Кір прийняв пропозицію його величності та поцілував руки після призначення прем’єр-міністром і першим лордом казначейства», — йдеться у повідомлення Букінгемського палацу.

Стармер заявив, що «зміни почнуться зараз» після того, як його партія перемогла на виборах та закінчила 14-річне правління консерваторів на загальних виборах у Сполученому Королівстві, які відбулися за день до цього. 

www.unian.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *