NewsOnline24

Зеленський призначив нового голову Луганської ОДА

Сьогодні в рамках робочої поїздки на Луганщину президент представив нового голову Луганської ОДА і вручив йому службове посвідчення очільника регіону. 

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Луганської обласної державної адміністрації Віталія Комарницького.

Про це йдеться в указі президента №493/2019 від 5 липня, оприлюдненому на сайті глави держави. «Призначити Комарницького Віталія Мар’яновича головою Луганської обласної державної адміністрації», – сказано у документі. Як повідомили у прес-службі глави держави, сьогодні в рамках робочої поїздки на Луганщину президент представив нового голову Луганської ОДА і вручив йому службове посвідчення очільника регіону.

Зеленський наголосив, що місією керівника області має стати знаходження можливостей для відбудови Луганщини. «Для нашої країни важливий пріоритет – припинення війни. Паралельно з цим можна знаходити можливості та бажання, щоб відбудувати Донбас. Ми зараз пролітали з паном Дональдом Туском (президент Європейської ради. – Ред.), бачили зруйновані будинки, відсутність доріг. Я думаю, що це не лише через війну, а й через те, що ніхто цим не займається. Я вас вітаю. На вас у нас велика надія», – сказав президент.

У свою чергу Комарницький подякував за довіру і зауважив, що виконання поставлених завдань є реальним. «Я знаю настрій людей та проблеми, які є на Луганщині. Знаю, що тут люди хочуть працювати. Думаю, що завдання, які стоять перед Луганщиною, з вашою допомогою та допомогою міжнародних партнерів реальні для виконання. Потрібно менше говорити й більше працювати», – додав він.

(Еще нет голосов, оставьте первым)

Exit mobile version