USD28.2033

Зеленського чекають страшні дні, місяці й роки, – засновник телеканалу “1+1”

Зеленського чекають страшні дні, місяці й роки, – засновник телеканалу "1+1"

У президента Володимира Зеленського немає чіткої політичної позиції щодо низки важливих питань, стверджує дописувач газети “День” публіцист Олег Романчук. Це, на його думку, сприяє реваншистським настроям у пострадянському малоросійському болоті. І може призвести до злютування промосковських сил з агресором – за рахунок втрати суверенітету. Сповідування принципу – хліба та видовищ – може боком вилізти українській державі та її громадянам. Навіть за найкращого ставлення до Зеленського, неможливо сприймати його як самостійного політика. Його життєві інтереси ніколи не були у площині political animal. У нього й не виникала думка про політичну, тим паче президентську кар’єру, переконаний дописувач. А засновник телеканалу “1+1” Олександр Роднянський вважає, що Зеленського чекають страшні дні, місяці й роки. Бо нелюбов до нього ще навіть не починалася. Все станеться – і він стикнеться з жахливим нерозумінням, приниженням і образами. Про це йдеться в статті, що так і називається “Зеленського чекають страшні дні, місяці й роки”.

Росія – імперія. Складається з колоній, які теж потерпають від Москви. Маємо їх підтримувати. Це наші союзники, наголошує в тижневику “Країна” філософ Вахтанг Кебуладзе. Він вважає, що існують дві фундаментальні цінності – свобода і безпека. Відмінність західних європейців від українців у тому, що вони не бояться їх втратити. Сприймають як належне. А українці весь час на межі. І тому ними маніпулюють. Кажуть: віддайте свободу – отримаєте безпеку. Але той, хто втрачає свободу, згодом втрачає безпеку. Філософа непокоять популістські тези, що тепер усе вирішуватиме народ через референдуми, опитування у фейсбуці. Це може породити найжахливішу форму диктатури. Відповідальність покладуть на плечі тих, хто не може відповідати за державні політичні рішення, наголошує експерт. Він також не схвалює заяв з офісу президента про референдум щодо мирних угод із Росією. Це небезпечний популізм. Безпека й зовнішня політика – компетенція президента. Його обирають саме для того. Не здатний знайти конструктивні відповіді на складні питання – звільняй посаду для вправнішого. Домовлятися з агресором означає програти. Росія завжди порушує домовленості. Ця злочинна держава розуміє лише силу. Єдиний спосіб вижити для України – це перемогти.

Читайте также:

У нас своя історія, з якою ми маємо рахуватися – юрист про зняття недоторканності

Читайте также:

Президент звільнив Демчину з військової служби в запас СБУ

Що є причинами домінування у Верховній Раді олігархічних партій? Безумовно, гроші, стверджує дописувач газети “День” Павло Жовніренко. Адже саме вони дають можливість “засівати гречку”, запускати виборчі “піраміди” та “каруселі”, монополізоване олігархатом телебачення. Це ресурси видимі і явні, але є ще неафішоване “джерело перемог”, про яке пересічний виборець навіть не здогадується. Це – непрохідні партії та їхні виборці. Чому в Україні зареєстровано більше політичних партій, ніж у будь-якій країні Європи? Щоб була більшою свобода вибору? Ні – щоб було більше учасників виборчого процесу, переконаний автор.

Коли українці думають, що в них кілька олігархічних партій, а всі інші створені самодостатніми політичними об’єднаннями й амбітними лідерами – вони надзвичайно помиляються. Все з точністю до навпаки: олігархами створені або на них працюють всі партії всіх політичних спектрів, за винятком хіба що десятка-півтора. Більшість працюють на олігархат абсолютно усвідомлено, але деякі про це лише здогадуються, будучи жертвами амбіцій своїх лідерів і маріонетками в руках олігархів. Докладніше про те, в чому полягає ця співпраця, йдеться в публікації “Великий секрет перемог олігархічних партій”.

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт

Vodafone предоставил доступ к 4G еще в 70 городах

Бабченко: Возврат продажи бояры и фуфыриков ночью – это не просто популизм, это неуважение к своей нации

Бюджетный комитет ВР согласовал дополнительные 3,2 миллиарда на лекарства

Франция и ФРГ увидели “позитивные изменения в реализации” Минска

Audi прекратила работу над воздушным такси

Сколько еще продержится “правительство хипстеров”?

Бабине літо триває! До кінця тижня в Україні переважатиме суха, сонячна та тепла погода – синоптикиня

МКМС скоро предложит кандидата на должность языкового омбудсмена

Зеленский: Освобожденные моряки будут лечиться в Латвии

Астрономы обнаружили необычные “газовые диски” вокруг сверхмассивной черной дыры

Власть имитирует ключевую реформу, без которой невозможен обещанный рост ВВП – Фурса

Загарбники використовують засуджених для підривної діяльності проти України. ВІДЕО

На лінії розмежування затримали бойовика терористичного угрупування “Заря”. ФОТО

Украина везет три фильма на европейский фестиваль DOK Leipzig

Латвия примет на реабилитацию освобожденных украинских моряков

Зеленский в Риге интересовался незаконными активами экс-власти

“Двуглавый” Конституционный суд: судебным крючкотворством конфликт не разрешить

Група “Першого грудня” попрощалася із побратимом – професором Панченком

В Панаме закрыли дело по Порошенко, подан ответный иск к Портнову

Google представил смартфон с искусственным интеллектом