USD28.2033

“Зробимо це тут”. Міністр Милованов запросив українців на “прийом громадян” у Facebook

"Зробимо це тут". Міністр Милованов запросив українців на "прийом громадян" у Facebook

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов у суботу проводить “прийом громадян” у Facebook.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці Милованова в Facebook

“Міністр має проводити прийом громадян. Зробимо це тут. Протягом дня пишіть питання, я буду відповідати”, – написав Милованов о 9:15 ранку.

 

На перше питання “Як життя?” він відповів: “Нормально. Легше, ніж в Київській Школі Економіки. Дві причини. Не потрібно постійно літати в США і назад. Тому зник хронічний джет лег. Також є набагато більше ресурсів. Тобто не потрібно їх шукати, а можна сфокусуватись на роботі. Тепер я зрозумів наскільки більше можна було б зробити в школі з освітою та дослідженнями, якщо б у школи була фінансова підтримка”.

Багато питань стосуються ринку землі. Так, коментуючи питання про долю землі державної власності у разі прийняття закону про обіг земель, Милованов зазначив, що поки планується передати землю громадам на місця, а вони будуть вирішувати, як нею розпорядитися.

“Але обмеження на методи продажу – тільки через прозорі електронні аукціони. Можливо, частину землі держава залишить собі в розпорядженні. Наприклад, через стратегічні або економічні причини. Розробка цього в процесі”, – додав він.

Щодо обмеження на купівлю землі сільськогосподарського призначення для іноземців, міністр висловив думку, що “будь-які обмеження на будь-якому ринку зазвичай призводять до втрати ефективності, робочих місяць, доданої вартості, обмеження на покупців зменшують ціну”.

Читайте также:

Стоимость ПАСЕ. Путин верит, что купить можно всё, и важны не принципы, а “цена вопроса” – политолог

“Якщо українці з часом побачать, що держава спроможна захистити їх від поганих іноземців, а від хороших є користь (сьогодні є багато прикладів хороших іноземців в агро – наприклад Кейсс, що виробляє молоко під Уманю, чи Астарта, яка має гарних канадських інвесторів), то люди підтримають зменшення обмежень. Але тут держава має багато зробити. І перш за все, побудувати довіру до себе”, – написав він.

Водночас Милованов підкреслив, що в питанні можливого продажу землі іноземцям мають бути винятки.

“Ми не хочемо, щоб російські компанії купували землю. Ми не хочемо, щоб компанії, пов`язані з іншими державами, купували землю. Ми не хочемо, щоб землю, яка має стратегічне значення купували ті, кого ми не можемо контролювати. Наприклад землю біля кордону… Але ми також не хочемо, щоб землю купували бандити чи корупціонери”, –зазначив міністр.

Стосовно обмеження кола покупців землі внаслідок зміни положень законопроекту, міністр зазначив, що будь-які обмеження на будь-якому ринку зазвичай призводять до втрати ефективності, робочих місяць, доданої вартості.

Читайте также:

Президент готов принять условия России?

“Обмеження на покупців зменшують ціну. Часто люди бояться змін, невизначеності та навіть конкуренції. Якщо українці з часом побачать, що держава спроможна захистити їх від поганих іноземців, а від хороших є користь (сьогодні є багато прикладів хороших іноземців в агро – наприклад Кейсс, що виробляє молоко під Уманню, чи Астарта, яка має гарних канадських інвесторів), то люди підтримають зменшення обмежень. Але тут держава має багато зробити. І перш за все побудувати довіру до себе”, – поясник Милованов.

Зважаючи на кількість запитань від небайдужих громадян, які поки що залишаються без відповіді, міністрові доведеться працювати над ними ще довго.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."

Регистрация

(Максимальный размер файла 0,5Mb)

Восстановление паролю

Пожалуйста, введите ваш логин или адрес электронной почты.

Контрабанда в приграничных регионах: Люди готовы палить шины

Рада должна откорректировать закон о люстрации — Рябошапка

Київську ОДА замість Бно-Айріяна очолить голова інвесткомпанії Чернишов

В Україні набув чинності закон про дезертирство

Никакого реального смысла в законодательно закрепленных “столичных функциях” Киева нет. Значит, и отдельного закона о Киеве не надо, – Ляшенко

Фильм “Однажды в Голливуде” запретили в Китае

Горбатюк считает, что созданные при ГПУ кадровые комиссии не могут аттестовать прокуроров

Завмираємо в очікуванні “наколотых апельсин” другого покоління

Правильно ли понимать, что теперь 95-й квартал говорит то, что думает Зеленский, но сказать вслух не может?, – Фурса

Странствующий кинофестиваль Docudays UA едет в Житомир

Никакого реального смысла в законодательно закрепленных “столичных функциях” Киева нет. Значит, и отдельного закона о Киеве не надо, – Ляшенко

Штаб ООС: Внаслідок обстрілів один український воїн зазнав поранення

На кинофестиваль “Город мечты” привезли полтысячи фильмов из 50 стран

Кабельное телевидение в Украине хотят обложить теневым “налогом”

Австралийцы установили новый рекорд самого длинного в мире авиаперелета

Самое большое разочарование для меня за годы войны, это волонтерские войны, – Юсупова

Які ідеологічні засади можуть об’єднати українське суспільство

Британский парламент принял поправку, обязывающую премьер-министра ехать в Брюссель и просить у ЕС длительную отсрочку

Касьянов: Предателей везде и всегда приблизительно одинаковое число

В Украине выступила рок-группа роботов Compressorhead