ЄС пропонує запровадити санкції проти російського Совкомфлоту» — Bloomberg

Фото: Getty Images

Європейський Союз пропонує запровадити санкції проти російського нафтотранспортного гіганта ПАТ «Совкомфлот», щоб обмежити можливості Кремля фінансувати війну проти України.

Деталі: За даними агентства, ЄС слідом за США пропонує накласти санкції на «Совкомфлот» та 14 нафтових танкерів, пов’язаних з цією компанією, з метою скорочення обсягів продажу нафти.

Європейський Союз також пропонує накласти санкції на 13 суден, які займаються перевезенням товарів і технологій, що використовуються в секторі оборони і безпеки, а також транспортуванням нафти і нафтопродуктів або сприяють розширенню російського енергетичного сектору.

Повідомляється, що можливі санкції ЄС потребують схвалення всіх країн-членів.

Агентство нагадує, що «Совкомфлот», найбільша судноплавна компанія Росії, є однією з ключових компаній, що допомагають транспортувати російську нафту в умовах західних обмежень, накладених на країну після повномасштабного вторгнення в Україну. Компанія також надає послуги з видобутку на шельфі та морського транспортування скрапленого природного газу.

У відповідь на війну Росії в Україні, «Група семи» промислово розвинених країн запровадила верхню межу цін на російський експорт нафти і нафтопродуктів, щоб обмежити доступ країни до західних транспортних і страхових послуг. Москва пристосувалася до обмежень, включаючи заборону Європейського Союзу на імпорт російської нафти, використовуючи величезний тіньовий флот танкерів і продаючи свою нафту азійським клієнтам.

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *