Євро-2024: Португалія перемогла Словенію за підсумками післяматчевої серії пенальті

Португальський голкіпер Кошта здійснив три сейви у серії пенальті.

Збірна Португалії перемогла Словенію по пенальті – 3:0(0:0 після основного часу) в 1/8 фіналу Євро-2024, повідомляє УЄФА.

Протягом основного часу матчу збірна Португалії діяла активніше, але не змогла реалізувати свої шанси відзначитися. На другій доданій хвилині до першого тайму португалець Пальїнья потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, але влучив у стійку.

На старті другого тайму Бернарду Сілва не зміг зорієнтуватися на добиванні, змарнувавши гольовий момент. Найкращий момент португальців в екстратаймі змарнував Роналду, не реалізувавши пенальті.

У серії післяматчевих пенальті голкіпер Португалії Кошта відбив усі три удари словенців і вивів свою команду у чвертьфінал.

В 1/4 фіналу збірна Португалії зіграє з Францією.

Нагадаємо, збірна Франції у своєму матчі 1/8 фіналу перемогла Бельгію (1:0).