Актора із «Піратів Карибського моря» вбила акула

Тамайо Перрі

Професійний серфінгіст отримав травми, які виявилися несумісні з життям.

Професійного серфінгіста та рятівника Тамайо Перрі, який знімався у фільмі «Пірати Карибського моря: На дивних берегах», вбила акула.

Трагічний інцидент стався у неділю, 23 червня, біля Козячого острова, Гаваї, США. Як пише The Sun, 49-річний Тамайо Перрі працював там рятувальником. У перерві між робою чоловік вирішив позайматися серфінгом, коли на нього напала акула.


Актора із "Піратів Карибського моря" вбила акула

Тамайо Перрі / Фото: instagram.com/oahusurfingexperience

Тіло серфінгіста, який отримав чимало укусів, знайшли рятувальники. Перрі доправили до лікарів, однак травми виявилися не сумісні з життям. Медикам нічого не лишалося, окрім як констатувати смерть.

«Тамайо Перрі був рятувальником, якого любили всі, відомим на Північному узбережжі професійним серфінгістом, відомим у всьому світі. Ми висловлюємо співчуття родині Тамайо. Ми просимо приватності для його сім'ї у цей тяжкий час», — висловився Курт Лагер, керівник служби океанічної безпеки.


Актора із "Піратів Карибського моря" вбила акула

Тамайо Перрі / Фото: instagram.com/oahusurfingexperience

Зазначимо, Тамайо Перрі прославився своїми ролями у культових фільмах. Зокрема, він зіграв у таких картинах, як «Пірати Карибського моря: На дивних берегах», «Блакитна хвиля» та інших. Однак найбільше він любив водний спорт, тож протягом багатьох років займався серфінгом. Своє життя Перрі присвятив тому, аби бути рятувальником на воді.

Акула на пляжі налякала туристів в Іспанії


Актора із "Піратів Карибського моря" вбила акула

Нагадаємо, нещодавно помер актор із «Голодних ігор» Дональд Сазерленд. Життя артиста забрала тяжка хвороба.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *