Антиукраїнська провокація: у Парижі встановили труни для «французьких солдатів» – подробиці, фото

Поліція Франції / Фото: Associated Press

У Парижі група осіб влаштувала антиукраїнську провокацію.

У Парижі 1 червня влаштували антиукраїнську провокацію – п'ять трун з написом «Французькі солдати з України» були виявлені біля Ейфелевої вежі. 

Про це пише видання Le Monde з посиланням на AFP.

«Близько 9 ранку в суботу на набережній Бранлі троє людей встановили п'ять трун, накритих французьким прапором з написом «Французькі солдати з України», — пише видання. 

Всередині трун був містили гіпс.


Антиукраїнська провокація: у Парижі встановили труни для "французьких солдатів" – подробиці, фото

Труни біля Ейфелевої вежі / Фото: Infos Françaises

Трьох ймовірних виконавців акції затримала поліція. Це громадяни Болгарії, Німеччини та України. Зараз вони перебувають під вартою. Прокуратура розпочала розслідування з метою виявлення можливого іноземного втручання.

Водія фургона, який перевозив труни, затримали на підступах до Ейфелевої вежі. Чоловік, напередодні акції, приїхав з Болгарії. Він розповів поліції, що йому заплатили 40 євро за те, щоб він висадив людей і вантаж. Двоє інших людей, за інформацією поліції, були заарештовані на автовокзалі Берсе, коли готувалися сісти на автобус до Берліна.

Як пише видання, цей інцидент перегукується з двома нещодавніми випадками, пов'язаними з такими ж підозрами в іноземних маніпуляціях.

Нагадаємо, Франція направить до України інструкторів для підготовки українських військовослужбовців.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *