Байден привітав православних з Великоднем і згадав про війну

Президент США Джо Байден привітав з Великоднем православних християн / Фото: Associated Press

Американський президент пообіцяв молитися і працювати заради миру і справедливості для всіх людей.

У неділю, 5 травня, президент США Джо Байден привітав православних християн східного обряду з Великоднем, згадавши про людей, які страждають від війни та переслідувань.

Привітання було опубліковане на офіційному сайті Білого дому.

«Воскресіння Ісуса Христа нагадує нам про велику любов Бога до нас і силу світла над темрявою. Ми разом із православними християнами дякуємо за ці та інші благословення та знову присвячуємо себе турботі про тих, хто найбільше потребує», — написав американський президент, додавши, що до його привітань долучається перша леді Джил Байден.

Вітаючи православні християнські громади у всьому світі зі святкуванням Великодня, Байден особливо акцентував на тих, хто тепер страждає від війни, очевидно, маючи на увазі українців.

«У цю священну пору ми з особливою любов’ю згадуємо про людей, які страждають від війни та переслідувань. Ми будемо продовжувати молитися і працювати заради миру і справедливості для всіх людей», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше видання Politico припустило, що президент США Джо Байден менше говоритиме про Україну, щоб задобрити електорат перед прийдешніми виборами. 

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *