Бити, поки не зрозуміють: Воллес назвав єдиний варіант протидії ударам РФ та Ірану

Фото: Associated Press

Він порівняв загрозу Ірану з війною Росії в Україні, стверджуючи, що обидва агресори – Іран і Кремль "вважають Британію ворогом".

Колишній міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що єдиний варіант ефективно відповісти на удари Ірану і Росії – вдарити удвічі сильніше

Про це передає The Telegraph.

«Єдиний спосіб впоратися з хуліганом — це дати відповідь. Я прийшов до висновку, що єдиний варіант, коли Іран і Росія завдають удару, – це завдати удару вдвічі сильніше і не зупинятися, доки вони не зрозуміють», – каже британський ексміністр оборони.

Він порівняв загрозу Ірану з війною Росії в Україні, стверджуючи, що обидва агресори – Іран і Кремль «вважають Британію ворогом». Воллес закликав Ізраїль підтримати Україну у війні проти Росії після того, як західні країни прийшли йому на допомогу в суботу.

Нагадаємо, що вихідними Іран здійснив пряму повітряну атаку на Ізраїль, запустивши крилаті та балістичні ракети, а також безпілотники по території Ізраїлю.

США, Британія та Франція разом відбивали атаки Ірану на Ізраїль. Дипломат Володимир Огризко пояснив, чому Захід допомагає Ізраїлю збиває ракети з Ірану і не допомагає Україні.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *