«Це і добре, і погано»: Портников про теракт, який міг бути частиною внутрішніх розбірок у РФ

Віталій Портников / Фото: news.liga.net

Путін – людина неадекватна.

Теракт у ТРЦ «Крокус Сіті Хол» міг бути частиною внутрішніх розбірок серед російських еліт. Це дуже добре, бо означає, що система перебуває в досить крихкому стані. Втім, це й погано, тому що спонукає до ухвалення неадекватних рішень.

Про це сказав журналіст Віталій Портников в ефірі «Еспресо».

«Якщо Путіну приносити документацію, яка не дозволяє йому ухвалювати адекватні рішення, а він в принципі неадекватна людина, то і рішення будуть відповідні. В цьому є певні загрози”, – пояснив Портников.

Журналіст зауважив, що російський диктатор Путін завжди приймає рішення відповідно інформації, яку йому подають у документах. у випадку, якщо він працює з реалістичними, то і рішення він буде приймати відповідно до наявної інформації. Він пояснив: коли ти президент держави, то працюєш з тими документами, які тобі надають.

«Ти не можеш собі дозволити пошукати інформацію в іншому місці. До прикладу, рішення про вторгнення Путін приймав відповідно до інформації, яку йому надавали в документах. Очевидно, що воно було помилковим», – резюмував він.

Нагадаємо, росіяни оприлюднили фото буцім-то затриманого терориста, один із яких здійснив теракт у московському «Крокус Сіті Хол». Втім, воно могло бути фейковим.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *