Це відчай Росії: в МЗС прокоментували нібито оголошення в розшук Зеленського

МЗС відреагувало на оголошення Зеленського у розшук в РФ / фото УНІАН, Максим Поліщук

Так зване оголошення в розшук Росією президента України Володимира Зеленського свідчить про відчай пропагандистів держави-агресора.

Про це йдеться в коментарі прес-служби МЗС щодо російських повідомлень про оголошення у розшук президента України. «Російські повідомлення про нібито оголошення МВС РФ у розшук президента України Володимира Зеленського є свідченням відчаю російської державної машини та пропаганди, які не знають, який ще новинний привід вигадати для привернення уваги», — наголосили в МЗС.

При цьому у міністерстві нагадали, що на відміну від «нікчемних російських оголошень», ордер Міжнародного кримінального суду на арешт російського диктатора Володимира Путіна за підозрою у вчиненні воєнних злочинів є цілком «реальним і підлягає виконанню в 123 державах світу».

Відео дня

У РФ оглосили у розшук Зеленського

Міністерство внутрішніх справ РФ оголосило в розшук президента України Володимира Зеленського. Відповідна інформація з’явилася у базі відомства. Він нібито розшукується за статтею Кримінального кодексу РФ. Разом з тим, не зазначено, яка саме стаття стала причиною оголошення Зеленського в розшук. Інформації у російських ЗМІ щодо цього також немає.

Кого вже тільки Росія не оголошувала у розшук, зокрема, начальника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, а також командувача Повітряними силами ЗСУ Миколу Олещука.

www.unian.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *