Чортків на Тернопільщині отримає €120 тисяч у межах міжнародного проєкту

Чортківська громада у межах міжнародного проєкту отримає €120 тисяч, за які зможе обрати на вибір речі чи обладнання для сфери освіти, медицини, енергозбереження.

Про це повідомила у Фейсбуці Чортківська міськрада, передає Укрінформ.

"Чортків та німецький Бад-Зоден-Зальмюнстер, які минулого року стали містами-побратимами, цьогоріч знову успішно взяли участь у проєкті «Improving civil protection in municipal partnerships with Ukraine 2024». Наша громада у межах проєкту отримає €120 тисяч (майже ₴5,1 мільйона), за які зможе обрати на вибір речі чи обладнання для сфери освіти, медицини, енергозбереження", — йдеться у повідомленні.

Сьогодні міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із колегами та міський голова німецького Бад-Зоден-Зальмюнстера Домінік Брач обговорили реалізацію вищезгаданого проекту.

Відповідно до умов проєкту, наша громада на вибір може обрати два пакети (по €60 тисяч кожен) із обладнанням, технікою чи речами, які нам найбільш необхідні. У списку є дитячі та спортивні майданчики, обладнання для шкільних їдалень, сонячні вуличні світильники, сонячні модулі, автомобільна техніка для потреб комунальних підприємств, обладнання для лікарні тощо.

Володимир Шматько разом із колегами зазначили, що найбільш пріоритетним є питання енергоефективності та реабілітації поранених на російсько-українській війні воїнів. Надалі триватимуть консультації з очільником Бад-Зоден-Зальмюнстера Домініком Брачем щодо того, які саме речі чи техніку може отримати Чортківська громада у межах цих пакетів.

Окрім того, Домінік Брач зазначив, що у їхньому місті функціонує великий медичний хаб, до котрого входять п’ять клінік, і вони, можливо, допоможуть з обладнанням для реабілітаційного відділення Чортківської центральної міської лікарні, де зараз триває ремонт.

Також Володимир Шматько домовився із німецьким колегою про реабілітацію пораненого воїна ЗСУ — 31-річного Євгена із Покровська Донецької області. Він ще у 2023 році отримав осколкове поранення у хребет, ходити не може.

Як повідомляв Укрінформ, Чехія передала Львівському перинатальному центру обладнання на ₴21 мільйон.

Фото: Чортківська міськрада

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *