Держдума РФ «обнулила» терміни Путіна, він знову може балотуватися

Держдума Росії зняла обмеження з кількості президентських термінів.

За відповідну поправку до Конституції Росії проголосували 380 осіб, проти – 43, утрималась одна людина.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, перед голосуванням поправки Путін заявив у спеціальному зверненні в Держдумі, що готовий балотуватися у президенти, якщо Конституційний суд дасть відповідний висновок.

“У принципі цей варіант був би можливий. Але за однієї умови, а саме: якщо Конституційний суд Російської Федерації дасть офіційний висновок, що така поправка (про зняття обмежень на кількість президентських термінів – УНІАН) не суперечитиме принципам і основним положенням Основного Закону”, – сказав Путін.

Раніше депутат Держдуми від партії влади “Єдина Росія” Олександр Карелін заявив, що внесе до другого читання законопроєкту про зміну конституції РФ поправку про дострокові парламентські вибори. Володін заявив, що поправку буде розглянуто 10 березня.

Крім того, лідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував провести дострокові вибори до Держдуми 20 вересня, а також дати Держраді повноваження обирати президента РФ з декількох запропонованих кандидатур і використати цю процедуру на наступних виборах глави держави у 2024 році. 

(голосов: 1, в среднем: 1,00 из 5)