За шість турів кияни єдині з 36 команд не здобули жодного залікового пункту.
Реал Сосьєдад — Динамо 3:0
Київське «Динамо» програло шостий поспіль матч в основному етапі Ліги Європи та втратило математичні шанси на потрапляння до стадії плей-оф.
Кияни далеким від основного складу поступилися на виїзді іспанському «Реалу Сосьєдад». Вже на 19-ій хвилині у ворота українського клубу було призначено пенальті за фол Дениса Попова. Оярсабаль з позначки не переграв голкіпера Георгія Бущана, але встиг першим на добиванні.
Далі господарі почувалися вільно і вже до 33 хвилини збільшили перевагу аж до трьох м’ячів. Спершу забив Бекер, а згодом Оярсабаль оформив дубль. Загалом перший тайм завершився з приголомшливою статистикою — у «Сосьєдада» було 10 ударів в площину і 19 загалом, в той час як у «Динамо» лише один.
По перерві Бущан продовжував рятувати, іноді з допомогою каркасу. А в атаці у киян так нічого і не вийшло — лише 0,17 за показником очікуваних голів і заслужена поразка 0:3.
Таким чином підопічні Олександра Шовковського залишилися єдиною командою, яка за шість турів не здобула жодного очка. Зона плей-оф вже не досяжна.