Дніпро уклало угоду про дружбу з ізраїльським містом Нетанія

Фото У межах розбудови партнерства з містами різних країн Дніпро уклало угоду про дружбу з ізраїльською Нетанією.

Про це повідомляє міська рада Дніпра, передає Укрінформ.

Як зазначається, у межах укладеного меморандуму про дружбу розширюватиметься співпраця двох міст, зокрема, у сферах безпеки, освіти, культури, спорту, місцевого самоврядування та охорони довкілля.

Дніпро уклало угоду про дружбу з ізраїльським містом Нетанія

«Попри значні виклики і загрози національній безпеці, з якими стикаються Україна і Держава Ізраїль, сторони знаходять можливості для розширення міжрегіональної співпраці», — прокоментували подію в посольстві України в Ізраїлі.

Дніпро уклало угоду про дружбу з ізраїльським містом Нетанія

Мер Борис Філатов наголосив, що Дніпра й надалі розбудовуватиме міжмуніципальне партнерство з містами різних країн.

«Війна відкрила нам так зване вікно можливостей, яке ми використовуємо, аби Дніпро був ще більш витривалим до викликів воєнного часу. Бо ж, крім підтримки на словах, місто залучає до себе різну комунальну техніку, генератори, оснащення для лікарень і не тільки. Водночас це зміцнює фундамент для вже повоєнного відновлення та розвитку», — зазначив Філатов.

Як повідомлялося, за час повномасштабної війни Дніпро налагодив співробітництво з німецьким Кельном, італійським Міланом, японською Осакою, столицею Фінляндії Гельсінкі, містами Гранд-Репідс та Амарилло (США), а також Остравою (Чехія).

Фото: dniprorada.gov.ua

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *