Дніпропетровській обласній станції переливання крові передали «швидку»

Фото Дніпропетровській обласній станції переливання крові передали машину швидкої допомоги, що розширить можливості станції та допоможе їй ще ефективніше рятувати поранених цивільних та військових.

Про це в Телеграмі повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Укрінформ.

«Передали «швидку» Дніпропетровській обласній станції переливання крові, яка є опорною тиловою установою, що забезпечує кров'ю та плазмою не лише лікарні Дніпропетровщини, а й Луганської, Донецької та частини Харківської областей», — написав Лукашук.

Він зазначив, що нове авто стане мобільним пунктом, буде їздити до громад області, до місцевих лікарень і там на місцях команда медиків здійснюватиме забір крові у всіх бажаючих донорів. Це значно розширить можливості станції та допоможе їй ще ефективніше виконувати свою місію.

«Роль медзакладу у цій війні важко переоцінити, адже саме завдяки роботі його працівників вдається врятувати багатьох поранених цивільних та військових», — підкреслив голова облради та подякував благодійній організації LUkraine та ForpostFund.

Як повідомлялося, Дніпропетровська область наразі перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня страждають цивільні, руйнуються житлові та адміністративні будівлі, підприємства, енергетичні й інфраструктурні об’єкти.

Фото: Микола Лукашук / Телеграм

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *