Дубль Довбика допоміг «Жироні» обіграти «Бетіс»

Гра звершилася з рахунком 3:2 на користь жиронців.

ФК «Жирона»

Матч 30-го туру іспанської Прімери, в якому «Жирона» приймала «Бетіс», завершився з рахунок 3:2 на користь жиронців, передає Sport.ua.

Дубль оформив український форвард Артем Довбик — спершу було вдале пенальті на 36-ій хвилині, опісля він прийняв м’яч від Порту і на 65-ій хвилині «Жирона» отримала вже два голи від українця.

Забиті м’ячі поєдинку в підсумку: Довбик, 36 (пен.), 65, Стуані, 90+2 – Вілліан Жозе, 45+4, 76.

До речі, останній гол став 16-им для Довбика в Ла Лізі. Це дозволило йому вийти в лідери гонки бомбардирів.

Довбик і Циганков повернулися в розташування «Жирони» після успіху у плей-офф відбору на Євро. Обоє українців одразу потрапили у стартовий склад каталонців.

«Жирона» оголосила про обрання українського форварда Артема Довбика футболістом місяця за підсумками січня.

• 26-річний український форвард, якого вже визнавали топгравцем «Жирони» в листопаді та грудні 2023 року, у січні провів шість матчів за команду Мічела. Чотири рази українець виходив на матчі Ла Ліги, ще двічі — на зустрічі Кубка Іспанії.
  • У матчі чемпіонату 24 січня проти «Севільї» (5:1) Артем оформив свій дебютний хеттрик за іспанську команду. Також українець віддавав результативні передачі в січневих зустрічах з «Атлетіко» (4:3) та «Мальоркою» (2:3), у чемпіонаті та Кубку Іспанії відповідно.