Енергетики підготували оновлені графіки відключення електрики для киян

Енергетики на випадок отримання відповідної команди від диспетчера НЕК "Укренерго" підготували оновлені графіки, які доступні на сайті "ДТЕК Київські електромережі".

Про це повідомив директор компанії "ДТЕК Київські електромережі" Денис Бондар під час пресконференції у пресцентрі Укрінформу.

"Пік навантаження в енергосистемі відбувається з 19:00 до 22:00, коли всі споживачі максимально включають свої прилади. Тому ми рекомендуємо не вмикати одночасно прилади у цей час. Наприклад, пральні машинки, які можуть працювати вночі", — сказав Бондар.

Крім того, він радить використовувати енергоефективну побутову техніку (клас енергоефективності А, А+, А++, А+++).

Бондар наголосив, що зараз у Києві не діють графіки відключень. Водночас, енергетики на випадок отримання відповідної команди від диспетчера НЕК "Укренерго" підготували оновлені графіки, які доступні на сайті "ДТЕК Київські електромережі".

Киян розділили на 6 груп, для кожної з яких визначено три зони: наявність світла гарантована; є відключення; можливі відключення.

Крім того, компанія домовилася про співпрацю із сервісом "Київ Цифровий" стосовно сповіщення киян про відключення у випадку застосування графіків.

"Київ Цифровий" буде за пів години сповіщати наших клієнтів щодо застосування графіків", — повідомив Бондар.

Крім того, за пів години до запланованого включення застосунок надішле споживачу відповідне сповіщення.

Як повідомлялося, енергетики компанії "ДТЕК Київські електромережі" під час опалювального сезону 2023/2024 років чотири рази ліквідовували наслідки російських атак на столицю.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *