ФСБ побачила несподіваний «український слід» у теракті в «Крокусі»: до чого тут соратник Януковича

Знайшовся неочікуваний "український слід" теракту у Підмосков'ї

Теракт у "Крокусі" профінансували через олігарха часів Януковича Сергія Курченка, стверджує український політолог

До фінансування теракту в “Крокус Сіті Холі” в російському Підмосков’ї може бути причетний соратник і «гаманець» колишнього президента-втікача Януковича Сергій Курченко.

Про це заявив український політолог Вадим Денисенко.

Він нагадав, що вчора, 29 березня, ФСБ проводило обшуки в одному з офісів криптобіржі Beribit, бо нібито саме через цю структуру фінансували теракт в «Крокусі». В російських пропагандистських ЗМІ зазначалося, що обшуки були зумовлені тим, що фінансування обвинувачених у теракті нібито проводилося через криптовалюту.

«І тут найцікавіше: криптобіржа, як мінімум з 2023, року належить Сергію Курченку (хто забув – один з підставних гаманців Януковича), а після 2014 року, людина, яка деякий час навіть стала «смотрящім» за Донбасом). Напевне, в Курченка зараз істерика. На жаль, він має покровителів в Кремлі. Але подивимося, як далі будуть розвиватися події», – зазначив Денисенко.

Нагадаємо, що 22 березня в підмосковному Красногорську в концертному залі Crocus City Hall сталася стрілянина під час концерту гурту “Пікнік”. В РФ повідомили, що жертвами атаки стали 144 людей. Частина з них загинула від вогнепальних поранень, частина – під час пожежі.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *