Громади Миколаївщини отримали від ЮНІСЕФ понад 1500 ноутбуків

Фото, відео Громади Миколаївської області отримали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) понад 1500 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу.

Про це повідомляє у Фейсбуці Миколаївська ОВА, передає Укрінформ.

«Від ЮНІСЕФ 23 громадам Миколаївської області передано 1513 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу. Також під час зустрічі представники громад поспілкувалися зі співробітниками Дитячого фонду ООН та розповіли їм про проблеми доступу до якісної освіти», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде запевнив, що фонд прагне й надалі всебічно допомагати регіону у відновленні.

«Ми розуміємо, що війна серйозно вплинула на людей, тому хочемо продовжувати робити все можливе, щоб допомогти їм повернутися до нормального життя», – сказав він.

Громади Миколаївщини отримали від ЮНІСЕФ понад 1500 ноутбуків

Своєю чергою голова Миколаївської ОВА Віталій Кім наголосив, що організація очного навчання та активностей для школярів є пріоритетним напрямком: «Ми повинні зробити все можливе, щоб дати можливість нашим дітям здобувати знання, навіть у таких складних умовах. Очне навчання – це не лише про уроки, а й про те, щоб діти могли жити нормальним життям, спілкуватися з однолітками та бути у безпеці».

Громади Миколаївщини отримали від ЮНІСЕФ понад 1500 ноутбуків

«У Миколаївській області Дитячий фонд ООН уже відремонтував шість сховищ та передав 835 ноутбуків педпрацівникам, понад 5340 ноутбуків й 630 планшетів здобувачам освіти», — додали в ОВА.

Як повідомлялося, Віталій Кім, заявив, що міжнародні партнери з початку повномасштабного вторгнення РФ спрямували на підтримку Миколаївщини гуманітарної допомоги на сотні мільйонів доларів.

Фото: Миколаївська ОВА, Фейсбук

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *