ГУР дроном Magura V5 вразило швидкісний катер окупантів у Криму, — джерела

Фото: дрон Magura V5 V5 атакував російський катер у Криму (кадр відео) Автор: Юлія Акимова, Марія Кучерявець

Головне управління розвідки уразило швидкісний катер російських загарбників в тимчасово окупованому Криму. Для атаки був застосований морський дрон Magura V5.

Про це РБК-Україна повідомили джерела в спецслужбах.

Як розповіли виданню джерела, атака морським дроном Магура V5 сталася в районі бухти Вузька (район Чорноморське) в ніч на 6 травня.

Співрозмовники додають, що за успішною операцією з враження швидкісного катера російських військ морським стоїть ГУР МО.

ГУР показало відео роботи

В розвідці підтвердили, що під час операції підрозділ ГУР МО України «Group 13» ударним морським дроном Magura V5 знищено швидкісний катер російських загарбників.

«Оскільки страх перед українськими атаками змушує окупантів ховати великі кораблі Чорноморського флоту подалі від півострова, бойова робота триває по швидкісних маневрених військових суднах росіян, які незаконно перебувають в українських територіальних водах Криму», — йдеться в описі під відео.

Нічна атака дронів на Крим

Нагадаємо, що після тривалої перерви у Криму загарбники пожалілися на атаку морських дронів. Окупанти кажуть, що цієї ночі біля західного узбережжя півострова їм нібито вдалося «знищити» знищено до 5 безекіпажних катерів, які, мовляв «належать ЗСУ». Що цікаво, що ворог також підтвердив інформацію про те, що атака була в районі населеного пункту Чорноморське.


ГУР дроном Magura V5 вразило швидкісний катер окупантів у Криму, - джерела

Фото: Чорноморське в окупованому Криму (мапа deepstate)

Попередні атаки дронів Magura V5 на кораблі РФ в Криму

Нагадаємо, що на рахунку морських безекіпажних дронів Magura V5 вже не один потоплений російський корабель. Завдяки ним вже вдалося знищити: розвідувальний корабель «Іван Хурс», ракетний катер «Івановець», великий десантний корабель «Цезарь Куніков», патрульний корабель проєкту 22160 «Сергій Котов» та пошкодити інші судна Чорноморського флоту РФ.

Детальніше про цей дрон читайте в окремому матеріалі РБК-Україна «Magura V5 в дії. Скільки кораблів РФ вже потопив український дрон».

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *