Жіноча парна четвірка з академічного веслування завоювала ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі
![](https://newsonline24.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/6375bb6300060f178b98f34c3c859575.jpg)
Для України це третя і підсумкова ліцензія в академічному веслуванні на ОІ-2024.
Українська жіноча парна четвірка з академічного веслування
Українці всьоме будуть представлені на Олімпійських іграх у жіночих парних четвірках.
Як повідомляє Національний олімпійський комітет, жіноча парна четвірка у складі Наталії Довгодько, Катерини Дудченко, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової завоювала ліцензію на Ігри у Парижі.
Для України це третя і підсумкова ліцензія в академічному веслуванні на ОІ-2024. Дві інші перепустки здобули чоловіча парна двійка легкої ваги та жіноча одиночна.
Leave a Comment