Кадрові зміни у Кремлі: ексспівробітник КДБ оцінив роль нового фаворита Путіна

До початку травня ексохоронець Путіна займав посаду губернатора Тульської області / Фото: facebook.com/tularegion

За словами Жирнова, Олексій Дюмін був одним з семи улюбленців Путіна, кого російський диктатор привів у політику.

Російський диктатор Путін призначив свого колишнього охоронця Олексія Дюміна на нову посаду. Дюмін стане секретарем Державної ради РФ.

Ексспівробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов у коментарі «24 каналу» прокоментував такі кадрові зміни та розповів, хто ж такий цей Дюмін.

За словами Жирнова, він був одним з семи улюбленців Путіна, кого російський диктатор привів у політику.

Не дуже розумний, але молодий (52 роки – ред.). Відданий Путіну як собака – дивиться на нього, виляє хвостом, слина з рота витікає», – сказав ексспівробітник КДБ.

На думку експерта, для Миколи Патрушева, якого зняли з посади секретаря ради безпеки, і призначили також помічником Путіна (як і Дюміна) – це приниження та знущання.

Водночас, Жирнов заперечує тезу, що Путін бачить у Дюміні ймовірного наступника «на троні». Ексрозвідник наголошує – диктатор не збирається нікому навіть формально віддавати свій пост аж до смерті.

«Інша річ, що Путін задумався, хто продовжуватиме путінську справу, коли він неминуче помре. Тому що диктатор все-таки не «Чахлик Невмирущий», як кажуть в Україні. Рано чи пізно він помре», – підсумував Сергій Жирнов.

Хто такий Олексій Дюмін

Нагадаємо, 14 травня Путін призначив губернатора Тульської області Дюміна своїм помічником. Посаду губернатора Тульської області ексохоронець Путіна обіймав з 2016 року.


Кадрові зміни у Кремлі: ексспівробітник КДБ оцінив роль нового фаворита Путіна

Олексій Дюмін / Фото: Фото з соціальних мереж

Сьогодні Олексія Дюміна призначено на посаду секретаря Державної ради РФ. До Дюміна посаду секретаря Держради обіймав Ігор Левітін — колишній глава Мінтрансу РФ.

У червні 2023 року колишнього охоронця Путіна «сватали» на посаду міністра оборони РФ замість Шойгу. Нібито саме Дюмін домовився з Пригожиним зупинити марш на Москву, а головною вимогою глави ПВК «Вагнера» нібито стала саме відставка міністра оборони. Проте, як виявилося, Путін і не збирався виконувати обіцяне, а просто ліквідував Пригожина. Проте Шойгу протримався на своїй посаді ще майже рік, аж доки йоге не замінили економістом Андрієм Бєлоусовим.

Читайте також провідні новини дня:

  • Росіяни навчилися випускати крилаті ракети Х-59/69 з вертольотів: Жданов попередив про небезпеку для України
  • На Дніпропетровщині чоловік отримав повістку і написав заяву про відмову від мобілізації
  • Підвищення тарифів на електроенергію для населення: що прогнозують

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *