Київський метрополітен оголосив тендер на продовження будівництва гілки в бік Виноградаря

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії в бік житлового масиву Виноградар.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«За результатами проведеної державної експертизи та на підставі отриманого позитивного експертного звіту очікувана вартість закупівлі становить 13 956 843 711,13 грн. Прийом пропозицій триватиме до 28 травня 2024 року», — ідеться у повідомленні.

Детальна інформація про тендер — на електронній платформі публічних закупівель Prozorro.

Як нагадали у КМДА, у грудні 2023 року метрополітен у судовому порядку розірвав договір з АТ «Київметробуд». Причина припинення дії договору — незадовільні терміни виконання підрядною організацією будівельних робіт. Також за позовом, у судовому порядку, вирішується питання щодо стягнення частини попередньої оплати, використання якої не підтверджені відповідними актами виконаних робіт.

Як зазначають у КП «Київський метрополітен», будівництво метро на Виноградар — важливий міський проєкт, реалізація якого забезпечить житловий масив і жителів Подільського району надійним швидкісним пасажирським транспортом.

На даний час на об’єкті будівництва метро на Виноградар побудований правий перегінний тунель протяжністю майже 1 250 метрів від станції «Мостицька» до станції «Сирець».

Крім того, завершене будівництво основних конструкцій перегінного вентиляційного вузла. Також частково влаштовані огороджувальні конструкції методом «стіна в ґрунті», монолітне та залізобетонне кріплення котловану металоконструкціями — з розробкою та вивезенням ґрунту, споруджені основні конструкції суміщеної тягової підстанції, частково збудовані двоярусні тунелі та інше.

Як повідомляв Укрінформ, у січні цього року Північний апеляційний господарський суд скасував ухвалу, яка спричиняла затягування розгляду справи про розтрату коштів під час будівництва метро на Виноградар.

Фото: «Київметробуд»

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *