Конгрес може розглянути допомогу Україні та конфіскацію російських активів одним пакетом, — Малюська

Малюська зауважив, що патової ситуації в американському парламенті вже немає / фото УНІАН

За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, існує імовірність, що всі проекти щодо допомоги Україні, а також про конфіскацію російських активів в США можуть розглянути одним пакетом.

«Конгресмени, сенатори та представники виконавчої влади в США підтвердили, що існує імовірність, що всі проєкти про допомогу Україні, і військову, і фінансову, а також про конфіскацію активів можуть рухатися одним пакетом», — сказав міністр в ефірі телемарафону.

Малюська також вважає, що не виключена можливість, що розгляд може початися вже наступного тижня.

Відео дня

«Не виключена можливість, що розгляд може початися і голосування може відбутися вже наступного тижня. Очікується швидкий рух», — пояснив він.

Міністр розповів, що умовою цього є віднайдення компромісу щодо технічних деталей надання допомоги. Малюська зауважив, що патової ситуації в американському парламенті вже немає.

«Ми точно маємо більшість голосів як серед республіканців, так і серед демократів», — додав він.

Допомога Україні від США — деталі

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон наголосив, що чекає на ухвалення майбутнього законопроекту про допомогу, яка необхідна для України завдяки голосам демократів

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, після зустрічі з Джо Байденом, попередив спікера Палати представників Конгресу США Майка Джонсона, що «доля мільйонів людей і тисячі життів» залежать від того, чи дозволить республіканець проголосувати за 60 мільярдів доларів військової допомоги Україні.

www.unian.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *