Ліга чемпіонів: минулорічний фіналіст поза 1/4 фіналу

«Інтер» зупинився вже на першій стадії плей-оф, «Боруссія» та «Атлетіко» йдуть далі.

«Атлетіко» святкує прохід у 1/4 фіналу

У футбольній Лізі чемпіонів визначено остаточний склад учасників чвертьфінальної стадії. Останні дві путівки розігрували дортмундська «Боруссія» з «ПСВ» та мадридський «Атлетіко» з «Інтером».

Як пише УЄФА, німецькому клубу знадобилося лише три хвилини, щоб на рідній арені повести в рахунку. Гол до активу записав Санчо. Подвоїти перевагу дортмундцям вдалося, але буквально перед фінальним свистком. У компенсований час забив Ройс. 2:0 – «Боруссія» йде далі.

А от битва «Атлетіко» та «Інтера» видалася вкрай напруженою. В основний час сильнішими були мадридці – на гол Дімарко вони відповіли двічі влучними ударами Грізманна та Депая. Оскільки першу гру мінімально виграли минулорічні фіналісти з Мілана, дуель перейшла в екстратайми, а згодом і у серію пенальті. Там гравці «Інтера» тричі не реалізували свої спроби – тож до чвертьфіналу вийшли іспанці.

• Загалом боротьбу за трофей продовжують, окрім «Боруссії» та «Атлетіко», ще «Реал», «Барселона», «Баварія», «Манчестер Сіті», «Арсенал» та «ПСЖ».