Ліга чемпіонів: «Реал» Луніна везе з Мюнхена нічию у півфіналі

Український голкіпер зіграв усі 90 хвилин за мадридців.

Вінісіус Жуніор святкує дубль у ворота «Баварії»

У футбольній Лізі чемпіонів настав час півфінальних протистоянь. Першими випало грати мюнхенській «Баварії» та мадридському «Реалу».

Як повідомляє УЄФА, український голкіпер Андрій Лунін вийшов у стартовому складі іспанського гранда. Саме «Реал» виграв перший тайм: витримавши стартовий тиск, підопічні Карло Анчелотті провели блискавичну контратаку, в якій Тоні Кроос асистував Вінісіусу Жуніору.

По перерві ситуація раптово розвернулася на 180 градусів. Спершу Лерой Сане надпотужно пробив у ближній кут воріт Луніна: українець парирувати цей м’яч не зміг. А згодом у ворота «Реала» був призначений пенальті за фол Лукаса Васкеза. Найкращий бомбардир «Баварії» Гаррі Кейн з позначки переграв голкіпера.

Проте святкувати перемогу господарям завадив той-таки Вінісіус, який ближче до завершення зустрічі реалізував одинадцятиметровий та оформив дубль. 2:2 у підсумку — результат, який цілком влаштовує «Реал», адже за тиждень мадридці гратимуть вже за домашніх трибун.

• У середу свій перший півфінальний матч проведуть «Парі-Сен Жермен» та дортмундська «Боруссія».