Москва знову готується вивозити українських дітей з тимчасово захоплених територій – ЦНС

На літніх канікулах Росія знову збирається вивозити українських дітей з ТОТ на так зване оздоровлення.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Укрінформ.

«На Росії активно розпочалася підготовка до вивезення українських дітей із тимчасово окупованих територій під виглядом оздоровлення. Йдеться про період літніх канікул. Вже сьогодні відомо, що на «відпочинок і психологічну реабілітацію» готові прийняти санаторії Петербурга 2480 дітей і 150 педагогів. До такої ініціативи виявили готовність долучитися ще щонайменше п’ять регіонів Росії», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, торік «оздоровилися» на території РФ майже тисяча українських дітей з ТОТ.

Окрім відповідних органів Росії, за вивезення українських дітей відповідають окупаційні адміністрації та педагоги. Такий «відпочинок» українських дітей окупанти організовують з єдиною метою – промивання мізків під приводом оздоровлення.

Багато таких дітей уже не повертають в Україну, адже їх вивозять часто без дозволу батьків, або ж дозвіл окупанти отримують за допомогою тиску.

«Усі, хто має інформацію про колаборантів та пособників окупаційної влади, які причетні до вивезення українських дітей на територію Росії, інформуйте про їхні злочинні дії», — закликає Центр національного спротиву.

Як повідомляв Укрінформ, в окупації загарбники вводять у школах посаду «наглядача за патріотизмом».

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *