На Донеччині евакуювали ще 16 жителів Торецької громади

Відео В Донецькій області рятувальникам вдалося евакуювати з обстрілюваної росіянами Торецької громади ще 16 мирних жителів.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Головне управління ДСНС в області.

«Донецька область спустошена війною, а життя у прифронтових містах стало нестерпним. Зараз під постійним прицілом окупантів опинилося місто Торецьк та прилеглі населені пункти… Рятувальникам вдалося евакуювати з Торецької громади 16 осіб, з них 3 особи з обмеженими фізичними можливостями та 1 маломобільна особа», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що людей вивозять у безпечні місця рятувальники евакуаційної групи «Фенікс», які борються за життя кожного мешканця області.

Як повідомлялося, російські загарбники з грудня 2023 року посилили обстріли населених пунктів Донецької області, тому в регіоні продовжили обов’язкову евакуацію населення.

На території Донеччини станом на початок червня 2024 року залишалося близько 472 тис. мешканців. Від початку повномасштабного вторгнення РФ у безпечні регіони евакуйовано 1 млн 415 тис. жителів області, з них понад 168,77 тис. дітей.

Фото ілюстративне: ДСНС Донеччини

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *