На Харківщині відкрили першу підземну школу

Відео У Харківській області відкрили першу підземну школу.

Як передає Укрінформ, про це начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомляє у Фейсбуці.

"Сьогодні захисна споруда Люботина розпочала роботу у тестовому режимі. Укриття найвищого класу безпеки А-4 та розраховане на 400 людей. Загальна вартість — майже 73 мільйони гривень. Це кошти з фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету", — ідеться у повідомленні.

Тут облаштована система опалення, вентиляції, водопостачання, встановлений дизельний генератор на випадок тривалого відключення світла.

Приміщення повністю пристосоване для людей з інвалідністю, має підйомник та інші елементи безбар'єрного простору.

"Освітній простір навіть під час літніх канікул будемо використовувати для надолуження освітніх втрат. Дирекція закладу розробляє графік навчання у кілька змін", — зауважив Синєгубов.

За його словами, сьогодні тут вперше наживо зустрілися школярі п'ятого класу.

"Ворожий сусід не залишає нам іншого виходу як створювати підземні простори. Аби хоч не надовго, але все ж діти могли відчути шкільне дитинство", — зазначив начальник ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, у Харківській області від ранку середи, 29 травня, внаслідок обстрілів постраждали дев'ятеро людей.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *