На Сумщині спростували заяву «кадирівців» про захоплення села Рижівка

У селі Рижівка на Сумщині, про захоплення якого заявив Рамзан Кадиров, немає російських військових, а поширене відео не відповідає дійсності.

Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив голова Білопільської громади Юрій Зарко, передає Укрінформ.

З його слів, наразі це село є безпосередньою лінією зіткнення або сірою зоною.

"Там є ліси, є річка, це полегшує захід на цю територію ДРГ. Це час від часу відбувається. Зйомки, які ми бачили, не відповідають дійсності, тому що там немає певних будівель, також немає такої річки, яку ми бачили на фотографіях", — сказав Зарко щодо поширеного "ахметівцями" відео.

Він також припустив, що відео кадирівців є, можливо, відповіддю на попередню заяву РДК про захоплення Тьоткіно, село в прикордонні Курської області.

Як повідомляється, напередодні Кадиров заявив, що військові полку «Ахмат» захопили село Рижівка у Сумській області поблизу кордону з російською Курською областю. Кадиров написав у своєму телеграмі ввечері 9 червня, що даного результату «вдалося досягнути всього за три дні» і оприлюднив відео нібито із населеного пункту.

Як раніше повідомляв Укрінформ, Рижівка весною 2024 року стала "мертвим" селом: звідти вивезли майже все цивільне населення, там не лишилося цілих будівель.

За інформацією Білопільської громади, у Рижівці станом на 22 травня 2024 року ще залишилося 7 людей.

Загалом із Білопільської громади та Ворожби в травні евакуювали понад 1500 цивільних.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *