На Закарпатті можуть розмістити у шелтерах до 500 переселенців — ОВА

Ексклюзив На Закарпатті у соціальних шелтерах для переселенців наразі лишається близько 500 вільних місць.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомила директорка департаменту соцзахисту Закарпатської ОВА Ольга Травіна.

За її словами, згідно з даними мобільних операторів, що відслідковують переміщення абонентів, наразі в області знаходиться 372 тисячі внутрішньо переміщених осіб.

"Станом на сьогодні на Закарпатті функціонують 104 шелтери для внутрішніх переселенців. Загальна їхня ємність — близько 5 тисяч місць. Орієнтовно 500 місць є вільними", — сказала Травіна.

Вона додала, що протягом останніх кількох днів з початку російського наступу на Харківщині, Закарпаття не приймало евакуаційних поїздів із зони бойових дій.

"За внесенням в єдину державну систему реєстрації станом на сьогодні у нас в області перебуває близько 130 ВПО. Разом із тим, не кожен, хто виїжджає з інших областей, реєструється як ВПО на Закарпатті. Відбувається постійний міграційний процес", — відзначила вона.

Як повідомляв Укрінформ, тиждень тому на Закарпатті за даними мобільних операторів фіксували близько 300 тисячі жителів інших регіонів.

Як повідомлялося, із прикордонних населених пунктів Харківської області через активні бойові дії евакуювали загалом уже понад 6700 громадян, зокрема 535 дітей і 128 маломобільних людей.

Також оголосили евакуацію населення із містечок Білопілля та Ворожба на Сумщині, що близько від російського кордону.

Фотографії Дмитра Лубінця

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *