Нафтогаз заявляє про ризики для газопостачання у Черкаській області

Призупинення судом дії ліцензії Черкаської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" загрожує безпеці газопостачання в області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Група Нафтогаз у Фейсбуці.

"Призупинення Київським окружним адміністративним судом дії ліцензії Черкаської філії "Газмережі" на розподіл природного газу сприяє інтересам «окремих осіб» та несе пряму реальну загрозу безпеці та газопостачанню мешканців області. Очевидно, протиправна ухвала Київського окружного адміністративного суду оскаржена ТОВ "Газорозподільні мережі України" до Шостого апеляційного адміністративного суду", — йдеться у повідомленні.

Крім того, Газмережі направлять скаргу на дії судді, який ухвалив рішення, до Вищої ради правосуддя.

"Принагідно повідомляємо, що Група Нафтогаз працюватиме, аби мешканці Черкащини продовжували отримувати газ, а газові мережі надалі обслуговувалися з міркувань безпеки", — заначили у пресслужбі Групи.

У Нафтогазі наголошують, що стабільне газопостачання є питанням національної безпеки, адже в умовах російських атак на енергетику газ часто залишається для людей єдиним енергоресурсом.

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), подаватиме апеляцію на рішення суду, яким припинено рішення про зупинку ліцензії з розподілу природного газу АТ "Черкасигаз".

НКРЕКП зупинила дію ліцензії АТ "Черкасигаз" з 1 грудня 2023 року.

У вересні 2023 року Група Нафтогаз розпочала інтеграцію АТ "Черкасигаз" до своєї корпоративної структури.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *