Не виключають спроб проникнення ДРГ до Києва. Рада оборони ухвалила термінові рішення

Фото: у Києві через загрозу ДРГ ухвалили термінові рішення (Getty Images) Автор: Марія Кучерявець

У Києві на засіданні Ради оборони щодо забезпечення безпеки міста ухвалили низку рішень. Все через загрозу проникнення ворожих ДРГ до столиці та погрози Росії посилити ракетні атаки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал КМВА.

Ракетні атаки

За словами начальника КМВА Сергія Попка, приводом засідання Ради оборони міста стали останні заяви керівників країни-агресора щодо намірів збільшити кількість ракетних атак, спрямованих на цивільні об’єкти та мирних громадян України та Києва зокрема.

«Це підтверджується останніми ракетними ударами із застосуванням озброєння з найкоротшим часом прильоту», — зауважив Попко.

Загроза ДРГ

Крім того, він акцентував, що не виключається загроза спроб проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) противника, залучення агентів російських спецслужб та інших ворожих елементів для дестабілізації ситуації в столиці.

Що вирішили

Як розповіли в КМВА, враховуючи цю інформацію, Рада оборони Києва прийняла такі рішення:

  • Невідкладно опрацювати питання щодо проведення в подальшому заходів в місті Києві, які передбачають залучення чисельної кількості людей.
  • Переглянути нормативно-розпорядчі документи щодо життєдіяльності громадян столиці з питань роботи громадського транспорту, проведення спортивних, культурних, освітніх, медичних, розважальних заходів, а також в місцях скупчення людей для забезпечення безпеки громадян.
  • Усім силовим та військовим структурам міста Києва відповідно до своїх повноважень посилити увагу до місць скупчення людей, забезпечити дотримання публічної безпеки і порядку в столиці. Забезпечити вжиття усіх потрібних заходів, які сприяють безпеці громадян Києва.
  • Усім відповідальним структурам та балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту забезпечити постійний доступ населення до укриттів та готовність «пунктів незламності» до використання.

Окремо буде здійснюватися моніторинг соціальних мереж щодо поширення дезінформації, провокацій та іншої інформації спрямованої на дестабілізацію ситуації в столиці.

«Киян прошу зберігати спокій. Не панікувати. Ми вживаємо превентивних заходів аби Київ та його мешканці були надійно захищені», — додав Попко.

Останні атаки на Київ

Нагадаємо, що після відносного затишшя війська РФ знову зосередили свою увагу на атаках по Києву.

Так, 21 березня після понад місячної перерви країна-агресор завдала масованого ракетного удару, що призвело до руйнувань у Києві, зокрема у Шевченківському, Святошинському та Подільському районах. Постраждали 13 людей.

Крім того, 25 березня окупанти атакували столицю України балістичними ракетами. Вибухи пролунали в місті буквально одразу після сигналу повітряної тривоги. Тоді найбільше через падіння уламків «дісталося» Печерському району, де зазнав руйнувань триповерховий спортзал. Постраждали люди.

Експерти схиляються до думки, що того дня росіяни застосували гіперзвукові ракети «Циркон», який долітає до столиці за лічені хвилини. В Повітряних силах своєю чергою заспокоюють — засоби для перехоплення таких цілей є, але влада все ж радить українцям бути пильними і не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *