Підозрюваному в нападі на “Крокус Сіті” після затримання відрізали вухо — російський “воєнблогер”

Допит підозрюваного у теракті в "Крокус Сіті Холл" / Фото: скриншот з відео

Під час допиту у підозрюваного у нападі голова була обмотана бинтом, а одежа заплямована кров’ю.

Російський так званий “воєнблогер” Єгор Гузенко опублікував відео, на якому російські силовики відрізають вухо чоловікові, схожому на полоненого терориста, а потім змушують його з'їсти.

На відео допиту під тортурами, яке з’явилося в Telegram-каналі “Тринадцатый», звернув увагу  український журналіст Денис Казанський.


Підозрюваному в нападі на “Крокус Сіті” після затримання відрізали вухо — російський “воєнблогер”

Підозрюваному, якого затримали за напад на "Крокус Сіті Холл" відрізали вухо

Як свідчать опубліковані кадри, під час допиту у підозрюваного у нападі голова була обмотана бинтом, одежа заплямована кров’ю і, очевидно, залишилося тільки одне вухо.

“Загалом методи зрозумілі… Можна не сумніватися, що вони зізнаються і в роботі на Україну, і особисто на Буданова”, — іронічно зауважив Казанський.

Єгора Гузенка, який опублікував ці кадри тортур, він назвав “дуже корисним ідіотом”.

Раніше директор російської ФСБ Олександр Бортніков заявив про затримання чотирьох підозрюваних у скоєнні теракту в «Крокус Сіті Холлі» у Підмосков'ї. Серед них — двоє громадян Таджикистану.

Російська влада повідомила, що затримання відбулося біля кордону з Україною. У ФСБ РФ стверджують, що вони мали «відповідні контакти на українській стороні».

Водночас посол Білорусі у Росії Дмитро Крутой повідомив, що після теракту в концертному залі «Крокус Сіті Хол» під Москвою білоруські спецслужби допомагали російським силовикам завадити терористам втекти через кордон з Білоруссю.

Нагадаємо, у суботу, 23 березня, угруповання джихадистів «Ісламська держава» (ІД) оприлюднило заяву з подробицями про вчорашній напад на концертний зал “Крокус Сіті Холл” на околиці Москви. Теракт пояснюють війною між «Ісламською державою» та «країнами, які борються з ісламом».  

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *