«Полісся» дебютувало у єврокубках з поразки

Житомирський клуб спробує за тиждень змінити вкрай важку ситуацію у протистоянні зі словенцями.

Олімпія — Полісся 2:0

Ліга конференцій поки складається для українських клубів невдало: «Дніпро-1» навіть не вийшов на матч із «Академією Пушкаша» і зазнав технічної поразки, а житомирське «Полісся» не змогло отримати позитивні емоції від свого єврокубкового дебюту.

Нову сторінку своєї історії команда написала у Любляні у грі зі словенською «Олімпією». Це був не лише перший матч «Полісся» на євроарені, а й стартове випробування для нового тренера житомирян Імада Ашура.

У першому таймі клуби обійшлися без голів, а от по перерві українці, на жаль, пропустили двічі. І це означає, що за тиждень, 1 серпня, на них чекає надскладне завдання — відіграти відставання у два голи на нейтральному полі. Номінально домашній поєдинок відбудеться у польському Щецині.

• У Лізі чемпіонів справи кращі: там «Динамо» знищило з рахунком 6:2 «Партизан», який дуже любить росіян.