Політик на очах у виборців розрізав собі руку, щоб укласти з ними «договір на крові» – відео

Мікеле Кальвані / Фото: скриншот з відео

У результаті, він зняв свою кандидатуру.

В Італії політик публічно порізав собі руку, щоб присягнути «кров’ю», що він виконає свої передвиборчі обіцянки.

Про це пише Need To Know.

На відеозаписі видно, як кандидат у депутати Мікеле Кальвані виступає на мітингу перед натовпом, що зібрався на площі в Пескарі.

Він постав перед виборцями із засуканим рукавом сорочки. Невдовзі Мікеле спантеличує присутніх, дістаючи лезо і ріжучи собі руку, ніби укладаючи «пакт на крові» зі своїми виборцями.

Він проливає кров, заявляючи: «Я присягаюся всім вам, що до останньої миті мого життя я буду невтомно працювати, щоб виконати обіцянки, які я дав вам, і я ніколи не брехатиму».

Сюрреалістичні сцени спонукали його керівництво в партії «Пескара Футура» попросити його вийти з перегонів. Кальвані виконав їхнє прохання. Про це тепер уже колишній кандидат заявив місцевим ЗМІ: «Я вирішив балотуватися, тому що я твердо вірю в політичні дії (мера, що йде у відставку) Карло Маші та правоцентристської коаліції. Але також тому, що протягом багатьох років я помітив широке відсторонення громадян від політики, що прогресує. Саме тому я хотів зробити свої обіцянки виборцям сильними та надійними в усіх можливих відношеннях. Я хотів забезпечити свою максимальну відданість їм. Тому я досліджував усі форми комунікації, навіть вдався до вчорашнього символічного жесту. Лише після цього я зрозумів, що це могло спричинити розбіжності серед виборців. Саме тому я вирішив зняти свою кандидатуру з цих перегонів, як того вимагали лідери моєї партії».

Нагадаємо, нещодавно німецький політик вилизав сидіння громадського туалету та зробив з калу вуса, як у Гітлера. Партія відкликала його політичну кандидатуру.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *