ПреЗедент — турист при исполнении

В Сети обсуждают пребывание Зеленского в Омане.

Зеленский с семьей покинул Украину и без огласки уехал отдыхать в Оман. Сначала украинский ресурс распространяет инсайд, что Зеленскому, мол, надоел Буковель — забрал семью и улетел в Оман. Затем офис презЕдента постфактум выкручивается:

“Президент Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там найближчими днями у Глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні.

В Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну”.

Читайте также: Порошенко сбежал? В январе его ожидает 4 допроса

Известный блогер Дмитрий Чекалкин на своей странице в “Фейсбуке” опубликовал комментарии своих коллег по этому поводу.

Олег Леусено: “ЗЕкоманда, не надо считать всех украинцев дебилами, как ваш электорат. “Зустрічі на найвищому рівні” проводятся планово и об этом всегда заранее знает пресса (если это, конечно, не диктаторский режим). Если это официальный или государственный визит, где встречи в аэропорту с государственной атрибутикой, где почести и отчеты МИД? Если вас всех в ЗЕкоманду понабирали по объявлениям, то я вас уверяю — остальные украинцы не глупее мультяшного “Короля-осла”. Отдыхайте, резвитесь, но не гоните пургу”.

Євген Магда: “Люди добрі, зупиніться! Ви нічого не розумієте у геополітиці.

ПреЗЕдент тимчасово перебрався до Оману, щоб тримати руку на пульсі кризи, яка виникла після загибелі генерала Касема Сулеймані, та готується в разі потреби завдати потужного удару “95 кварталом”.

Зберігайте спокій)))”

Олександр Бригинець: “Коли якось зимою після кількох років президентських повноважень Порошенко з родиною поїхав відпочивати за межі України, ті, хто потім виявилися палкими прихильниками Зеленського, билися в істериці…

Цікаво, як вони відреагують на вчинок самого Зеленського, якому тижня відпочинку в Гуті та Буковелі виявилося замало?

Чи має право президент на чергову відпустку лише через кілька місяців від початку повноважень? 

Чи перевірить НАБУ походження фінансування поїздки і таке інше?

Чи може інформація хибна і бубочка, який і без того повільно вчиться керувати державою, не відпочиваючи вдень і вночі працює, дбаючи не про участь Албена у “Вечірньому Кварталі”, а й про інтереси України?..”

Активно откликнулись на эту публикацию и читатели. Приводим комментарии некоторых из них.

(Еще нет голосов, оставьте первым)