Причетний до вбивства 30-ти й поранення понад сотні мешканців Маріуполя вийшов на волю

Валерій Кірсанов

Коригувальник російського обстрілу Маріуполя в січні 2015 року Валерій Кірсанов, якого в червні засудили до дев’яти років в’язниці, виходить на волю завдяки так званому “закону Савченко”. Про це повідомляє перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін

“Закон є закон, і всі ми його повинні виконувати, – зазначив поліціянт. – Засуджений на дев’ять років покидьок Кірсанов, корегувальник вогню по мікрорайону Східному в Маріуполі, сьогодні виходить на свободу”.

За словами Аброськіна, Кірсанову вдалося уникнути покарання, яке мав би відбувати згідно із вироком від 18 червня 2019 року, завдяки “законові Савченко”.

“І кричати вже запізно, кричати потрібно було, коли цей ганебний закон за наявною інформацією лобіювала група “злодіїв у законі” та лідерів злочинних організацій, – стверджує Аброськін, – а сьогодні винний у вбивстві 30 мирних мешканців Маріуполя та пораненні 117 наших громадян виходить на волю”.

“Ми всі разом несемо відповідальність за цей закон, бо тоді, коли правоохоронці виступили проти цього, нікому це було не потрібно, просто вдали, що не почули”, – обурився перший заступник голови Національної поліції України.

(Еще нет голосов, оставьте первым)