Псевдопрокурора з «ЛНР» за державну зраду засудили до 14 років позбавлення волі

Псевдопрокурора так званої «прокуратури ЛНР» за державну зраду та колабораційну діяльність засудили до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це у Фейсбуці повідомляє Вінницька обласна прокуратура, передає Укрінформ.

«За публічного обвинувачення прокурорів Вінницької обласної прокуратури суд в порядку спеціального судового провадження визнав винним у державній зраді та колабораційній діяльності псевдопрокурора т. зв. «ЛНР» (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України)», — йдеться у повідомленні.

Псевдопрокурора з «ЛНР» за державну зраду засудили до 14 років позбавлення волі

Як зазначається, Вінницьким міським судом йому призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування будь-яких рівнів на строк 15 років.

Стороною обвинувачення доведено, що у квітні 2022 року збройні сили РФ окупували місто Кремінна Луганської області та утворили у ньому незаконний правоохоронний орган – «прокуратура Кремінського району Луганської Народної Республіки».

У травні того ж року обвинувачений свідомо, переслідуючи особисті інтереси в плані кар’єрного росту, погодився очолити вказану псевдопрокуратуру окупаційної влади. На своїй посаді він здійснював прийом громадян, виїзні зустрічі, проводив пресконференції, наголошуючи на законності своєї діяльності та органу, який він очолював.

Вказаний громадянин України ніколи не був працівником органів прокуратури України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Як повідомлялось, раніше так званого «прокурора Станично-Луганського району ЛНР» засуджено до 15 років позбавлення волі за колабораціонізм.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *