Путін звільнив Шойгу: розвідка Британії оцінила, чи зміниться перебіг війни

Володимир Путін і Сергій Шойгу. / Фото: Associated Press

Крісло посів Андрій Бєлоусов.

Розвідка Великої Британії оцінила перестановки в Міністерстві оборони Росії — звільнення міністра Сергія Шойгу та призначення Андрія Бєлоусова.

Про це йдеться у новому розвідувальному огляді британського Міноборони. 

У відомстві нагадали, що Бєлоусов — економіст без армійського бекграунду. До призначення на посаду міністра оборони він був першим віцепрем'єр-міністром, а перед цим працював помічником президента РФ з економічних питань.

Британська розвідка вважає, що Бєлоусова призначили в Міноборони РФ  для забезпечення більшої ефективності оборонних витрат і тіснішої координації між оборонними галузями та потребами збройних сил РФ.

«Це може виявитися надзвичайно складним завданням для Бєлоусова, враховуючи високий рівень корупції в російському Міністерстві оборони та Збройних силах», — йдеться у звіті. 

Зміна міністра оборони РФ навряд чи матиме значний негайний вплив на перебіг російської війни в Україні, наголошують у розвідці Британії

«Оскільки Путін також оголосив, що не буде жодних змін у призначенні вищого керівництва Генерального штабу, нинішній російський підхід до війни, ймовірно, продовжуватиметься», — йдеться у звіті. 

Нагадаємо, 12 травня президент-диктатор РФ Володимир Путін звільнив Сергія Шойгу з посади міністра оборони РФ. Він стане секретарем ради безпеки РФ.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *